Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 nyár intenzív gyúrás alatt...

1 nyár intenzív gyúrás alatt mennyit lehet fejlődni a kb nulláról?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 20:47
 1/4 rémuralom ***** válasza:
Mennyire intenzív, mi számít intenzívnek? Diétázol is mellette, vagy csak a gyúrás részére koncentrálsz?
2012. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát alapból kéne 1-2 hónap átmozgató edzés... Nem sokat. 2-3 hónap az semmi. Miért akar mindenki rögtön eredményeket? X évig elhanyagoltad magad, de 2 hónap alatt elvárnád, hogy bomba formába legyél? Gondold át.
2012. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igaz igazából 2 évre innen 2* gyengébb voltam, mint most, de a tanulás miatt szóba sem jöhetett rendes edzésterv.
2012. máj. 12. 08:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne így állj hozzá hogy "egy nyár alatt mennyit lehet fejlődni?"

A testépítésben ÉVEK munkája rejlik, ebben a sportban 1,5-2 évig azt lehet mondani hogy az az időtartam még SEMMI!

Szóval csak kitartás, és ne akarj rögtön eredményeket!

(Kérdésedre válaszolva, lehet észrevennél magadon valami "növést", és szándékosan használtam ezt az idétlen "nőni" szót, ugyanis az első 2-3 hónapban nem is az izomzat nő igazából, hanem a szénhidrátraktározó egységek (glikogénraktárak) befogadóképessége, emiatt tűnhet valamicskével nagyobbnak az adott izom.)

2012. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!