Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés! Tanácsot szeretnék...

Testépítés! Tanácsot szeretnék nem leoltást?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tanácsot szeretnék kérni kb 2 éve járok gyúrni. Mikor el kezdtem 177 magas és 110 kilo voltam. Most 177 vagyok és 93 96 kilo változó. Csontozatomból adódóan elégé vastag vagyok. Valamint a genetikám is a zsírosabb fajta.Eddig úgy edzettem ,hogy a kajára annyira nem figyeltem oda. Szeretnék valakitől segítséget kérni aki hasonló adottságu volt és sikerült neki jó étrendel és jó edzés tervel kicsit szálkásabbá tennie magát.Mert most sajnos ilyen tömb vagyok....

Valamint szeretnék segítséget kérni ,hogy a mellemet ,hogy tudnám meg formálni mert nagyon lassan fejlődik?...

Várom a válaszokat.

Köszönöm

Jó hétvégét mindenkinek



2012. máj. 12. 00:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kolompár Achillesz, alapvetően megértem az aggályaidat. Én sem értek egyet sok mindennel, ami a testépítő diétákhoz kötődik, és sokszor én is sutba dobom a konvenciókat. Azonban ne feledjük, hogy jelen esetben egy kevéssé szerencsés genetikájú Kérdező professzionális szálkásításáról beszélünk. Ez más helyzetet teremt, és itt fejet kell hajtanunk a profi testépítők dogmái előtt.
2012. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 clint ***** válasza:
az a probléma hogy ha le is fogsz izom nagyon kevés marad rajtad és az sem szálkás... egy fél éves diéta kellene ahhoz, hogy kb olyanra menj le ami jó lehet, és azt is nagyon keményen betartani csalás nélkül, azt meg nem ajánlanám, mert tönkre is mehetnél benne.. fokozatosan állj át normálisabb étrendre amennyire csak lehetséges kb ugyannyi szénhidrátot és fehérjét fogyassz zsírt meg minimálisat. Ezzel hónapokig el lehet lenni és aránylag közepes erősségű diétának is megfelel azaz fog lemenni belőled. Az Aerob mozgásból pedig napi 2-őt is csinálhatnál pl futást-kocogást legalább 40 percet.
2012. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát:)
2012. máj. 12. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!