Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vajon egy "genetikai hulladékb...

Vajon egy "genetikai hulladékból" lehet erős fizikumú fiú? (Nem rólam van szó)

Figyelt kérdés

Vajon egy "genetikai hulladékból" lehet erős fizikumú fiú?

Nem magamról van szó, csak így spekulatív módón kérdem, mert van pár ilyen közeli ismerősöm.


2011. máj. 5. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
mér ne lehetne? kemény munkával bárkiből lehet, aki nem testi fogyatékos
2011. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, bár ismerek olyan személyt is aki kemény munkával sem érte el a célját.
2011. máj. 5. 12:46
 3/9 anonim válasza:
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
2011. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

El kell ismernem igazad van, bár sokan az önbizalomhiány miatt is elkeserednek. A pajzsmirigy alulműködéssel kapcsolatban találtam ezt: "Fejlődési rendellenesség. Degenerált testalkata, izomzata lesz a gyereknek. De szellemileg is visszamarad."

Van egy ilyen gyerek (aki talán ebben szenved), aki hiába gyúr (megfelelő edzéstervvel, megfelelő étrenddel.) egy puhány alak maradt pedig már régen kezdte az unokatesója aki vele gyúr az meg 4 hónap alatt izmos lett.

2011. máj. 5. 13:16
 5/9 A kérdező kommentje:
a fent említett személy pedig nem visszamaradt szellemileg. Várom a további válaszokat. :)
2011. máj. 5. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:

de mivel szolgált rá, hogy így lealacsonyítsd?


mondom ha testileg nem fogyatékos, akkor egy idő után tuti fejlődni fog. ha olyan a genetikája akkor rohadt lassan, ha nem olyan, akkor meg gyorsabban

2011. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakinek nincs jó genetikája a testépítéshez nem lesz genetikai hulladék, lehet sok mindenben jobb mint az unokatesója vagy te. Fontos a sport és a jó fizikum, de többre megy vele, ha nem fejlődik jól fizikálisan, de okos, elvégez egy jó iskolát és lesz egy jó szakmája.
2011. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó igazatok van, elismerem. Bár a fent említett személy rosszabb tanuló mint az unokatestvére, de ha a sportról van szó igen kitartó, szóval én elhinném, hogy 1-2 év alatt változik a testfelépítése. Csak hát én is alapvetően pesszimista vagyok.
2011. máj. 5. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
nyilvánvalóan igen!
2011. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!