Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Genetikai adottságok? (edzés)

Genetikai adottságok? (edzés)

Figyelt kérdés
Honnan fogom tudni hogy rendelkezek e azokkal a génekkel amik a testépítéshez szükségesek?
2011. jan. 23. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A testépítés 99% kitartás(eddzés plusz kaja) és 1 % genetika.
2011. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát ez pont fordítva van.

A genetikai tényezők több dologból állnak:


-struktúra

-izomformák

-izomtapadások

-arányok(pl váll-csipő)

-egészség(pl mennyire bírod a koxot)

-fejlődés sebessége


A genetikával kb egy szinten van a kajálás fontossága.A többi mellékes

2011. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó de ez kb azoknak fontos akik tényleg ebből akarnak élni. Egy olyan szint eléréséhez mint mondjuk a 300ban a szinészek nem annyira a gének a döntők mint a kaja és a kitartás.

Szerintem a kérdező sem Ronnie Coleman akar lenni, mert aki igen, ezekkel már tisztában van

2011. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet...de a genetika akkor is a legfontosabb tényező.Nem mind1 hogy évekig edzel,tartod a kaját és sehogy sem nézel ki még mindig vagy lemész a terembe kettőt belerántasz a súlyba és akkora vagy mint a hegyomlás
2011. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaja, van olyan ismerősom 45-50kg-val szériázik de úgy néz ki mint aki 90kg alatt rá se néz semmilyen súlyra. Neki tényleg olyanok a génjei (más kérdés hogy apja afrikai, és a gyerek születésétől fogva jó minden sportban kb semmi edzés nélkül)


Bár nem tudom hányan vannak akik ilyen génekkel rendelkeznek kb 10.000-ből 1

2011. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább millióból 1.Őket hívják genetic freak-nek és ők lesznek a profik
2011. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
attól még hogy gyenge vagyok lehetnek jók a genetikai adottságaim?Kevés sullyal tudok dolgozni,de az állóképességem elég jó.
2011. jan. 23. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Olvastad te a válaszomat?


A srác akiről beszéltem kvázi gyenge de nem úgy néz ki. he te is úgy nézel ki h azt hiszik sokkal nyomsz akkor jók az adottságaid

2011. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha meg nem akkor az nem azt jelenti h rosszak az adottságaid hanem azt hogy olyanok mint bárki másé
2011. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenképp testet szeretnél építeni, elsősorban kezdd el.. Fél év múlva meg meglátod milyen adottságaid vannak, de ha ember vagy akkor általában megfelelő edzéssel és táplálkozással nőni fognak az izmaid :)
2011. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!