Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalatok "féder" horgászb...

Tapasztalatok "féder" horgászbotról? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Nemrég elhatároztam hogy beruházok egy horgászbotra.Mikor elmentem egy horgászboltba ezt a fajta botot ajánlották,6000huf-ért.

2012. máj. 12. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem annyiért már jót kapsz. Nekem Mitchell Elite névre hallgató volt, az már a k.va jó kategória, és az is csak 11 000 volt.

Egy Mediumot ha veszel, az már nem kis és nem is túl nagy dobó súlyú. Én monnyuk eladtam, nekem túl finom bot volt, váltottam Bojlira, de amig használtam azon kívül h. testidegen volt, nekem más bajom nem volt vele.

2012. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, megéri. szerintem a fenekezős módszerek legjobb horgászbotja.
2012. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nagyon is megéri nekem van!! nagyon jó megbízható!! érzékeny én 15 000 volt!! szóval neked bőven megéri!! :D
2012. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszolóknak
2012. máj. 13. 19:14
 5/6 anonim válasza:
e feeder bot nagyon megéri mert sok mindenre használható ha veszel akor medium heavyt mert nem tul kemény de nem tul lágy
2012. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Levi96 válasza:

a feeder nagyon jó mert sokkal jobban akasztja meg a halat

és vékonyabb zsinór lehet használni nagyon jól jársz haveszel. Nem akarok beleszolni de szerintem 6000 Ft-ért nem érdemes venni mert az alsó kategória inkább vegyél 10000 ft körül amit itt említettek Mitchell Elite az egy nagyon jó bot mert már használtam. És vedd figyelembe a gyártókat mert pl: a Shimanonak az olcsóbb 10000 Ft-os kategoriája is jó pl: shimano vegance 360. Van a Gold Star ebben még a drágább kategória is ocska

inkább vegyél kicsit többért de az strapabíró

Ha gondolod szívesen küldök botneveket ilyen árkategóriában amiröl tudom ,hogy jó és az is fontos ,hogy molyen halra szeretnél horgászni pl pontyra és távol akkor szerintem kell egy heavy bot ha kérdeésed van írj mert én a feeder horgászatnak a nagy rajogója vagyok :D

2012. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!