Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » AminoStar Whey Gainer Actions...

AminoStar Whey Gainer Actions étrendkiegészítő tapasztalatok vélemények?

Figyelt kérdés
Rászántam magam és rendeltem netrol 4,5kg-osat jövő héttől kezdem el szedni és kiváncsi vagyoka többiek tapasztalataira a termékkel kapcsolatban! köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2012. ápr. 22. 16:37
 1/7 dirtboy ***** válasza:
én nem vettem volna meg de te tudod,tapasztaltom nincs vele de ez csak tápkieg szóval remélem étrended van mellette.
2012. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van Van de jó lenne egy olyan tanács is hogy mikor szedjem hányszor egy nap és mennyit? 16 éves 63kg 180cm vagyok!
2012. ápr. 22. 16:44
 3/7 dirtboy ***** válasza:

edzés után kell és a súlyod miatt max 1,5 adag mehet.

mivel 1,5adag csak 10,5g fehérjét tartalmaz ezért tenned kell hozzá még proteint.

annyi tegyél hozz hogy meg legyen a 0,5g/tskg protein.

azaz 30g protein kellene edzés után.

az úgy össze jön 1 adag protein tápkiegből és 1,5 adag aminostar termékedből.

proteinnek a vpx syngexet ajánlom.

2,3kiló 9500ft.

tejsavó konc-izo keverék,nagyon jó minőség olcsón.

2012. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:
Látod-látod, ezért nem rendelés UTÁN kell kérdezni... Ennyi erővel beküldhetted volna a pénzedet az iratmegsemmisítőbe is...
2012. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de mért van a termékkel valami baj? megrendeles elott csak pozitiv velemenyeket halotam rola
2012. ápr. 22. 22:15
 6/7 dirtboy ***** válasza:
az arányokkal van főként baj mégpedig hogy kevés a protein benne
2012. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Csak megszeretném kérdezni hogy mennyit használt neked ez a cucc.Mert nekem 4kg-ot dobott fel hasonló adatokkal :)!
2012. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!