Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék boxoló? Lány...

Hogyan lehetnék boxoló? Lány vagyok és nagyon szeretnék boxolni, de még soha nem csináltam semmi ilyesmit.

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 16:38
 1/9 claidheamohmor ***** válasza:
Miért nem keresel fel egy klubot? (bár nem támogatom, szétveritek egymás mellét-ez nem egészséges, és arcát-ez nem szép)
2012. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Örülök a törekvésednek! Egyszerűen felkeresel egy bokszklubot, és kész, mi mást kéne tenned? :)
2012. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kéne elötte edzegetnem, vagy ilyesmi?
2012. máj. 12. 17:24
 4/9 lee12 ***** válasza:
nem, ott majd föledzenek
2012. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm!:)
2012. máj. 12. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Már megint a "kezdőként nem kezdhetem el" dolog... :) Amikor valaki elkezd valamit, akkor kezdő. Mivel mindenki elkezdi valamikor, mindenki kezdőn kezdi. Épp azért kezdő. :) Azért vannak a klubok, hogy tanítsanak és felkészítsenek.

Állj neki bátran, sok sikert kívánok, nemes amazon! :)

2012. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :DD
2012. máj. 13. 09:16
 8/9 anonim válasza:

Szia! Én most kezdtem el boxolni, az állóképességem 10-es skálán kb 2 (volt), a tüdőm sincs teljes állapotában (néha rágyújtok).

Ne gondold hogy szétvernek a nagyobbak, ahova én járok már kerek 3 hete, ott vannak versenyzőktől a most kezdőkig, és az edzés egy részében külön vannak (van aki versenyre készül, van aki csak a 'valamit sportoljak' miatt jár oda), de egy átlagos edzés nem a verekedésből áll. Nálunk például ebből:

bemelegítés (futás + a valódi bemelegítés - fekvőtámasz, fejkörzés, stbstb)

árnyékbox

kondi, vagy közös edzés (körbe állunk és ahány ember, annyiszor 10/20/30 gyakorlat)

felveszed a kesztyűt és ütsz, amit az edző mond (a tenyerébe)

és ennyi egy edzés, természetesen 1000 féle módon lehet variálni.

Ja, és én is lány vagyok, teljesen a 0-ról indultam, csak azt tudtam hogy ezt szeretném csinálni, mindenki csodálkozott, de engem nem érdekelt.

Egyébként jársz valahova már azóta?

2014. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta 10 év!!!
ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!