Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy év alatt mennyire lehet...

Egy év alatt mennyire lehet kigyúrni magad?

Figyelt kérdés

Kevés alap, mindenféle szer nélkül, azért valamennyi múltam már van, viszont a testalkatom nem ideális (magas vagyok, és akármennyit eszem, vékony).

Olyan munkahelyem lesz, ahol egész nap benn leszek, de egyszer 2 óra, egyszer 3 óra szünet lesz, így napi másfél óra rá is mehet akár, heti 5-6-szor.


Mennyire elég ez?


Ja és kondi is van


2012. máj. 12. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
tudod a kaján múlik majdnem a 80% a súlyzózás csak eszköz a kaján van a lényeg, akkor 1 év alatt elég szépen formálhatod magad, de tudod ez nem olcsó mulatság...remélem ezzel számolsz, bár ha ugy veszed egészségesebb mint amit az átlag emberek össze vissza esznek kolbász,zsíros kenyér, szalonna stb..
2012. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom, hogy a kajára nem figyelve, mivel menü-kaja lesz, azaz nem tudjuk megválogatni mit eszünk, vagy csak kis mértékben.
2012. máj. 12. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre csak igen részletesen lehetne írni, ráadásul úgy, hogy személyesen ismer valaki, mint pl. egy jó edző.
2012. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na annyira azért lehet, hogy egészségesen nézzek ki;)

Most sem panaszkodom, nem vagyok gebe, de nem fordulnak meg a felsőtestem miatt utánam a csajok.

Valamennyi egészséges sportos izom kéne, ami látszik is, nem akarok egy Schwarzenegger lenni.

2012. máj. 12. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
figyelj csináljad, megbánni nem fogod. azt, hogy mennyit fogsz fejlődni pontosan azt nem lehet megmondani, de nyugi amikor elkezdi az ember az edzést egész gyorsan fejlődik főleg ha megvannak mellé az ideális körülmények (értend, edzés, pihenés) aztán ez majd szépen lassul
2012. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez több tényezős "játék", amire komoly választ adni látatlanban nem lehet.
2012. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!