Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt ajánlotok...

Milyen tömegnövelőt ajánlotok ( aránylag olcsót ) amelyekkel meg vagytok elégedve és nincsenek mellékhatások?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a legtöbb ilyen étrend kiegészítő és elvileg nincsen semmi fajta mellékhatás, de hallottam már sajnos az ellenkezőjéről és nem akarom magam tönkretenni.
2012. máj. 13. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
volumass 35. milyen mellékhatásokról hallottál?
2012. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen napjainkban sajnos nagyon sok "koxot" beleraknak az étrend kiegészítőkbe...:) Mondjuk megértem a gyártókat mert a több 10-20 ezer forintos koxot eladják neked étrend kiegészítői áron. Vigyázz nagyon vele hihetetlen brutál hárdkór mellékhatások is lehetnek mint pl: a heréid felszállnak a nyelőcsövedbe stb.
2012. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az étrendedtől függ, hogy milyen tömegnövelő lenne jó, de szerintem ezeket nézd meg: volumass 35, jumbo professional, Gaspari real mass, up your mass. De anyagilag jobb, ha veszel egy jó proteint, pl. vpx syngex és ehhez teszel edzés után 40-50g dextrózt.
2012. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kondi teremben hallottam pár storyt, például, hogy a 17 éves srác impotens lett stb.. és nekem nem ér meg ennyit a dolog, azért kérdeztem, hogy tapasztalatból mit ajánlotok. Nem létszükséglet csak jó lenne egy kicsit felpörgetni a dolgot, de kizárólag úgy, hogy nem teszem tönkre magam belülről. Valami jó kis fehérje készítményt amit megiszom edzés után aztán kicsit rápörget a "növekedésre"
2012. máj. 13. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Fehérjétől és tömegnövelőtől nem leszel impotens, ezek nem szteroidok amik leállíthatják a saját hormontermelésed. Nagy hiba összekeverni. Szóval hagyd az ilyen mendemondákat, azok a srácok más cuccokat toltak. A tömegnövelő csak kaja, sima fehérje és hozzáadott szénhidrát. Gondolod, ha lenne benne kox, akkor lehetne a boltokban árulni?:)
2012. máj. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!