Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap nyúrtam, nagyon izomláz...

Tegnap nyúrtam, nagyon izomlázam van, de szeretnék ugrálókötelezni, egy kis zsírt égetni, utána ennék rízst + csirkemellet és tömegnövelőt is, ez nem tehet kárt az izomzat növelésemben igaz?

Figyelt kérdés
köszönöm előre is. most kezdtem el csak gyúrni és még nem tudom az ilyen dolgokat... nyugodtan kötelezhetek bármikor? köszönöm:)

2012. máj. 3. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
gyúrtam bocsi*:D 17/f amúgy.
2012. máj. 3. 17:52
 2/4 Zakathol ***** válasza:

Zsírégetés mellé tömegnövelő egyenlő sz@rnak a pofon. Tudod?


De igen, kárt tesz. Két alapvetően különböző folyamat a zsírégetés és izomépítés, egyszerre képtelenség megoldani.


[link]

Alul van tovább gomb is, jó olvasást!

2012. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nemtudtam, épp ezért akartam kérdezni, de annyira akarok valamit csinálni, nemtudok itthon ülni (suli mellett) és várni hogy holnap megint gyúrhassak:D én most akarok csinálni, bármit! köszönöm szépen:)
2012. máj. 3. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd
2012. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!