Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tùl vagyok egy szülésen...

Tùl vagyok egy szülésen,24kgt hiztam, es most,3honap elteltevel meg van rajtam egy jo 5kg . Jarok fitnessbe edzeni, szeretnek egy kicsit formalidni, festesedni. Foleg a poci a lenyeg . Milyen "edzes" tervet ajanlotok?

Figyelt kérdés
Persze a taplalkozasomra odafigyelek, azzal nincs gond. Melyik gepek ,esetleg gyakorlatok lennenek hatasosak??

2012. máj. 15. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta kell és heti min. 3-4 aerob edzés a súlyzós mellé. Súlyzóshoz edzésterv:

[link]


de vannak még ott jó tervek.:)

2012. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hóvirágszál válasza:

én nem tudok Montezzel egyetérteni, hisz ezek szerint még szoptatsz!!!!


a hasfelülés nagyon hatékony tud lenni, kis, nagy, könyök térd váltva, minkét könyök térd egyszerre

viszont javaslom a gerinc tornát vagy a jogát - az utóbbit talán könnyebb megvalósítani, mert rengeteg helyen kínálják, de dvd-n is lehet jó jóga programokat venni

van még egy ami nagyon jót tesz, mert nemcsak csinosít, de feltölt energiával így nem zuhansz holtfáradtan az ágyba, hanem még este is jó a közérzeted - és ez a csikung


nézz utánna itt: [link]


Sok sikert :)

2012. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hóvirágszál, nem csodálkozom, hogy nem értesz egyet, már máshol is ellentmondtál pedig nem értesz hozzá semennyire. Elmondom miért.

1. Miért ne lehetne súlyzós edzés egy szülés utáni nőnek?

2. Hasfelülés??? Ilyen gyakorlat sehol nincs, csak felülésnek hívják. Ráadásul NINCS helyi zsírégetés, tehát hasizomgyakorlatokkal NEM megy le a felesleg. Olvass utána, millió cikk van róla, de majd linkelek be mindjárt párat.

3. Szálkásító diéta az nem koplalás , hanem egy emelt fehérjebevitelű, mérsékelt szénhidráttartalmú diéta, napi 5-6 kisebb étkezéssel, főleg ezekből az alapanyagokból:

fehérje: sovány húsok, tojás, sovány túró.

szénhidrát: zabpehely, barna rizs, főtt krumpli, teljes kiőrlésű kenyér + sok zöldség mehet.

Na mi van ebben ami káros szerinted?

MINDENHONNAN úgy megy le a zsír, ha aerob edés megy és diéta, tehát nem semmit nem érő laza kis jóga, azzal nem jutsz sehova, annál intenzívebb edzések kellene.

4. 26 éve edzek, mint testépítő, úgyhogy tudom, hogy miket írok.:)

Ja, cikkek: [link]

[link]

2012. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!