Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért érzem, hogy elnyomnak az...

Mért érzem, hogy elnyomnak az osztályban? Lennt.

Figyelt kérdés
Nos,küzdősportoltam 3 évet verseny szinten de előtte is csináltam csak akkor mást 6 évig. 178 cm vagyok izmos helyes. Haverjaim mindig engem szivatnak kicsit magasabbak nálami,izmosnak ugyanolyan izmosak mint én. Nekem régen nagy arcom volt csak visszavettem mert megkértek a tanárok. Olyan vagyok,hogy iszonyat higgadt jokedvü de ha oda kerül a sor akkor komoly vagyok és odateszem magam ha verekedésről van szo..ez olt versenyemen is..senki nem hitte el először hogy nyerek de még edzőm is meglepődött mert szanaszét kaptam az ellenfelet. Mit tegyek másképp hogy ne érezzem magam elnyomva és ne engem szivassak? Illetve mért hiszik sokan hogy gyenge vagyok? Edzőtársam is mikor ő 3 éve csinálta a küzdősportot én 1,és egy bunyoban lebecsült és akkorát lecsaptam neki kesztyüvel hogy vérzett a szája..NEM HENCEGÉS. de nem értem mért nem hiszik el,hogy van bennem erő és kiállok magamért ha kell? Zavar hogy szivatnak 3an de ez ellen nem tudok tenni..mit tegyek másképp? Remélem értitek.

2012. máj. 16. 14:58
 1/3 A kérdező kommentje:
3 haverombol 2 szintén küzdősportol a 3. csak akkor kezdd keménykedni ha a másik 2 szivat. :D de nem ez a baj,hanem hogy mért hisznek gyengének?
2012. máj. 16. 15:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért hiszik ezt mert küzdő sportoztál és ilyenkor produkálnak, hogy ők legyenek a kemény arcok mert veled kötekednek. Iskola után menj oda az egyikhez és kérd számon(lehetőleg akkor ha egyedül van) és ha elmeséli a spanoknak akkor vagy el akarnak verni vagy meghúzzák magukat, ha el akarnak verni akkor pedig próbáld megbeszélni, hogy egy az egyben meccs legyen a legkeményebbikkel közülük, ha ez nem megy hívjál pár arcot.
2012. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mai világban már nincs ez az "egy az egy elleni" ha van,akkor az kb. 5% a mai fiatal kemeny arcokbol akik a dinnyet se ejtik el amikor alszanak a honaljuk alol...
2012. jún. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!