Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy bírjam a...

Mit tegyek, hogy bírjam a futást? FONTOS!

Figyelt kérdés

Szóval tesiórán felmérés lesz, 2 kört kell lefutni 8 perc alatt.

Én 4 perc alatt futok le 1 kört, és akkor már tényleg az erőm végén járok és rosszul vagyok, szóval ugyanúgy 4 perc alatt nem tudnám lefutni. Viszont ha 8 percen túl leszek, megbukok.


Mit tegyek? Gondoltam arra, hogy szőlőcukorral tömöm magam a futás előtt, de nem tudom, jó ötlet-e.. Felkészülni nem tudok, holnapután lesz...


2012. máj. 16. 17:39
 1/9 anonim válasza:
Az se mindegy mekkora pályán kell futni...hány m-es mert egy kosár vagy focipálya nagyságú kőrt 1percbe se telik lefutni négha a kettő egyszerre akkor se nagyon kell 1perc..
2012. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Gondold azt h csak 1 kört kell lefutnod és hátha sikerül megcsinálnod.
2012. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hany m, csak azt, hogy 4 perc utan levegot alig kapok. Nem konnyu 95 kilosan futni
2012. máj. 16. 18:31
 4/9 laci911 válasza:
BÉta alorint vegyél mert aTtól nem fogsz savasodni (gondolom fáj a combod )vagy kreatint
2012. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azért nem tudok futni, hanem mert már nincs erőm és levegőt alig kapok
2012. máj. 16. 21:12
 6/9 anonim válasza:
l-karnitin
2012. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hogy veszel levegőt?

Nekünk még általánosban a tanítónéni úgy mutatta, hogy kettő kicsit az orron be, kettő kicsit a szájon ki. Azóta is tátogva futok, mint egy hal, de igazából működik...

2012. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én futás közben azt vettem észre, hogy akkor tudok jól levegőt venni, hogyha úgy lélegzek ahogy nekem jön magától és ha már úgy elkezdem akkor nem próbálkozok más tanítónénis mendemondával. Mindenkinek van egy nehéz szakasza a futásban ha ezt sikerül átlépned utána már könnyebb lesz. Vedd rá magad és azért is csináld meg. Sok sikert! :)
2012. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért írd majd meg légyszi, hogy hogy ment! Szurkolunk!
2012. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!