Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen érzés szteroidokkal...

Milyen érzés szteroidokkal gyúrni, testet építeni?

Figyelt kérdés
Hogy reagál a szervezet a cuccokra? Milyen érzés így gyarapodni?
2012. máj. 18. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos sokat segít a fejlődésben, de én elszégyellném magam ha hobbi szinten szteroidot használnék...meghagyom a sok kox-matyinak, akik azt sem tudják mi az a combfeszítő, de már koxolnak hogy nyárra jól nézzenek ki :)
2012. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez attól függ milyen szteroidot használsz
2012. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de amúgy jó érzés érezni magadban az erőt, de azt elhiheted hogy májnagyobbodással amimkor a bordádban alig fér el a májad és azt érzed hogy mindjárt szétdurran vagy vesegörcsökkel nem túl kellemes az érzés
2012. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a Szteroid csak egy ideg jo, szezonális. Bebokod, meg erosodik az immun rendszered, jobban megy a torna, akár ki is mehetsz télen meztelenul, nem leszel beteg. A torna sokkal jobban fog menni, de elkezdesz szorosodni,a hátad, a arcod 2x olyan gyorsan, hajad kezdhet potyogni, májaddal lehetnek gondok. és ha befejezted a szedest, legyengul az immunrendszer , beteg leszel, lefogysz, lemegy az ero. Vissza esel ugyan arra a szintre, ahol voltál, sot...utána jarhatsz orvosokhoz egesz evben. Ha neked ezt meg éri, akkor hajrá. Tapasztalatbol irtam ezt. szep napot
2012. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
plusz ha gyenge a szíved, akkor csak ido kerdese mikor kapsz infarktot. elozo voltam
2012. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!