Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik gyártó tömegnövelője a...

Melyik gyártó tömegnövelője a legjobb, melyiket használjam? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a Scitec-ét használtam, és ez is legnépszerűbb.

Csokisat vegyél, az még finom is.

[link]

2009. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
2009. jún. 27. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom én wolumas-t nem vennék mert a szénhidrát része cukor, jó drágán eladva persze.

Akkor már inkább Jumbo...

2009. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkézenfekvőbb megoldás a következő: Ne tömegnövelőt vegyél hanem csak sima fehérjét, zabpelyhet. Fogsz egy turmixgépet beleteszel 150-200g zabot és 1-2 adag fehérjét. Leöntöd tejjel és össze turmixolod.
2009. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: És ez mennyibe kerül? Hol lehet beszerezni?
2009. jún. 29. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
A fehérjét bármelyik táp-kieg boltban ! Ajánlom a Scitec Whey Pro-t lehetőleg minél nagyobb kiszerelésben mert úgy éri meg. a Zabpelyhet meg Lidlben vegyél ott 1/2 kg csak 150ft.
2009. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó a zabpehely, de az összetett szénhidrát, magas rosttartalmú. Emiatt lassan emésztődik, egyenletes vércukorszintet eredményez.


De ez nem tömegnövelő.

Edzés utáni turmixba igenis cukor kell. Erre jó a Volumass, de mégjobb, ha te kevered magadnak.


Pl: 50 g. dextróz, 30 g. whey izolátum (ha van rá zsé), 10 g. L-glutamin. Természetesen vízzel.


Étkezéshelyettesítőnek a turmixba tehetsz rizst vagy rizslisztet a protein mellé, és kanállal tolhatod befelé.

Így sokkal többet tudsz megenni, mint szárazon.

2009. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsónak: te nem aprózod el. :) És a van rá zsé, az mennyi lenne? kb?
2009. júl. 3. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!