Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljam?

Mogul kérdése:

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
kockás hasat szeretnék...eddző terembe nem tudok elmenni és itthon sincs semmilyen eszközöm .hogy leetne kockás hasam felülés??
2012. máj. 19. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, most már komolyan: Kereső!

De lásd, kivel van dolgod! A Fegyencedzés lábemelés progressziója kiváló a célra. Az is jó, ha otthon végzel felüléseket, és valami nehezékkel (könyvek, sóder, zsák krumpli, mindegy) folyamatosan növeled a terhelést. E mellé végezz intervallumos kardiót, hogy optimalizáld a testzsír-arányod!

2012. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha..mi a rákom az a intervallumos kardio???
2012. máj. 19. 16:03
 3/8 Ci.ara ***** válasza:

kedves kérdező mekkora egy bunkó vagy pf...

tök szépen válaszolt neked erre meg "mi a rákom az ..?"

2012. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem most én ezt nem ..nem akartam bunko lenni ...amugy is irta ..idézem: most komolyan:kereső! ez igy olyan mintha értelmi fogyatékos lennék ott is utánanéztem de kb semmi
2012. máj. 19. 16:12
 5/8 Ci.ara ***** válasza:
szálkásító diéta az mellé aerob mozgás akkor fognak látszódni a kockák ha nem lesz zsír a hasadon
2012. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem én, ne aggódj, nem vettem rossz néven. :)

Nézd, ez a probléma. Hallottál egy szakszót, és rögtön visszakérdezel, ahelyett, hogy beírnád guggliba, hogy "intervallumos kardió". Itt a keresőbe beírod, hogy "kockahas", szó szerint százával találsz kérdéseket. Kizárt, hogy megnézted. Előbb nézz utána, és ha nem boldogulj, csak utána kérdezz! Elsősorban azért, mert így számodra is egyszerűbb!

2012. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké.amugy megnéztem de tök más dolgokat dobott ki
2012. máj. 19. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, nézz körül tesztoszteron.hu-n! Ott elég információt találhatsz.
2012. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!