Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepszre szeretnék gyúrni....

Bicepszre szeretnék gyúrni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
van 2 db 8 kg-os súlyzóm, és az lenne a kérésem, hogy aki otthon van az ilyen témában az állítson már nekem össze egy edzéstervet mikor, menyit csináljam, mennyi vizet fogyasszak közben, stb.... itthonra mert sajnos konditeremre nincs időm. nem szedek semmi testtömegnövelő szert, itthoni táplálkozással szeretném csinálni. olyan terv kellene, ami eredményes... légyszi akik cikiznének a kérdésem miatt, azok inkább ne írjanak.

2012. ápr. 28. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csak bicepszre eddzél, hanem minden izomcsoprtra.

Itt van egy jó kis terv kezdésnek: [link]

2012. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2db 8 kg-s súlyzó kevés lesz bicepszezésre és szintén csak azt tudom tanácsolni, mint Montez , hogy csak bicepszre edzeni nem annyira tanácsos, sokkal jobban látszódna az edzés ha nem csak bicepszre dolgoznál, hanem lenne egy edzésterved . Kezdetben 2 hónapig csinálj átmozgató edzést majd utána kezdd el az osztott edzést(heti3-4 alkalommal) minden nap más izomcsoportokra. Pl: hétfő:mell+bicepsz, szerda:hát+has, péntek: váll+tricepsz, szombat:láb+has.

A napokat természetesen úgy variálod ahogy te akarod de mindenképpen legyenek pihenőnapok beiktatva. Ha így edzel sokkal arányosabban fogsz kinézni külsőleg, mint ha csak bicepszre vagy akár csak karra edzenél.

2012. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pledkafi ***** válasza:
Szerinted jobb lenne, ha minden izomcsoportra edzenél, és fontos hogy edzésterv alapján, lehet a bicepszet előnybe részesíteni, és 1 héten például 2szer edzeni bicepszre, de szerintem elég 1 héten 1szer és akkor rendesen gyúrsz rá. Amúgy bicepszre edzésnek én ezeket ajánlanám: bicepszes fekvőtámasz, kétkezes rúddal edzel bicepszre, konc. bicepsz, bicepszgép, kalapácsolás, és még egy olyan bicepsz gépre hasonlító dolog, ahol a tested és a karod 90 fokos szöget zár be, és úgy húzol magad felé súlyokat.:)De ne feledd, hogy edzéstervet használj!
2012. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!