Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől puffad a hasam?

Mitől puffad a hasam?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 20:29
 1/5 anonim válasza:
Passz! ez engem is érdekelne mert nekem is sokszor puffad és elég kellemetlenül érint a dolog! Májd nézem milyen válaszokat kapsz!
2009. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
írd le hogy mit ettél akkor talán meglehet mondani. de mondjuk bab
2009. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Definiáld a puffadást. Mondd meg, hogy mit ettél, hogy van e a családban valamilyen allergiás ember, meg ilyenek.


Ha arról van szó, hogy gázosodik a hasad az rengeteg dologtól lehet.

A leggyakoribbak:

-laktózintolarencia

-valamilyen ételallergia

-aerophagia, azaz levegő lenyelése, az étellel, vagy csak úgy, idegeskedéskor, vagy ilyesmi

-gáztermelő ételek, mint például a bab, a tejtermékek, a vörös hús, az olajos vagy zsíros vagy rostban gazdag kaják, stb stb

-túlzabálás

-székrekedés


ezek voltak a finomabbak, de lehet komoly oka is, mint például:

-túlférgesedés

-bélelzáródás

-ciszta

-tumorok

-rengeteg nagyon komoly különböző betegség, testi rendellenesség, ami úgy sem mond sokat


Ha a könnyebb dolgok közül egyik sem passzol a te esetedre, akkor mindenképp látogasd meg az orvost.

2009. jún. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem attól puffad, ha nem eszek eleget. van a gyógyszerárban és cba-ban is láttam már "fogyókúra során kialakuló puffadás csökkentő teát", tehát úgy gondolom, más is küzd ezzel a jelenséggel. A teáról pedig csak annyit, mondanom sem kell, nem ér semmit.
2009. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A béltisztításra van szükséged,amennyiben nincs laktóz érzékenységed vagy ilyesmi.Tudom ajánlani a www.drnatura.hu oldalon található béltisztító programot .A hugom megcsinálta 1 hónapig azóta sok problémája megszünt,ő már olyan szinten volt,hogy nem mert étterembe menni mert evés után rögtön hasmenése lett,bármit evett estére nem tudta összegombolni a nadrágját.Ha jól emlékszem colonix béltisztító program a neve
2009. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!