Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Belső combra formálására...

Belső combra formálására tudnátok valami hatásos otthon végezhető gyakorlatot?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, mozgok, diétázok, már mindenhol elég jól nézek ki, csak az a belsőcomb-háj, az nem mozdul.

A combon közepétől felfele van a probléma.



2012. máj. 22. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig erre a további diéta a megfelelő és heti 3-4 aerob edzés, kocogás, bicaj. Nem tudod tornagyakorlatokkal a zsírt egy helyről leadni, mert nincs helyi zsírégetés.

De azért edzhetsz rá lábra, sőt kell is, guggolás, kitörés jó lenne.

2012. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csökkentsd tovább a ch-t.
2012. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom csökkenteni, mert már így is minimumon van.


Guggulások és kitörések mindennap vannak ezerrel, látom is hogy jók, csak nagyon lassú a változás(a többihez képest, meg a mennyiséghez képest..:()


Köszi mindkettőtöknek, akkor próbálok többet kocogni!:)

2012. máj. 22. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Az lesz a jó.:)
2012. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ott van problémám!Kicsit mintha azon a területen cellulitisz lenne.A combom másik oldala meg olyan kemény és izmos,hogy nagyon.Én a R.Réka dvd-re is tornázom,külön van belső comb gyakorlat a 2009-es dvd-jén,a R.Réka 2-n,de talán minden dvd-jén van. :-)
2012. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
negykezlab emelgesd az egyik labad elore hatra es oldalra - szeriazz
2012. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!