Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy védekeztek a nyár ellen...

Hogy védekeztek a nyár ellen testépítőtársaim?

Figyelt kérdés
jön a nyár a bulik:Dés gondolom aki nem versenyzői szinten nyomja az bulizik nyáron, nem egész nyáron eddz.Ti hogy védekeztek?:D
2012. máj. 23. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

:))) Te vagy az én emberem !


Én így év közbe edzegetek, kellemes vékony,szálkás ,izmos testalkatom van,de jön a nyár és mivel most tudom csak élni a fiatalkoromat (22 éves vagyok) Sajnos a fiatalkorom teljesen kimaradt mivel mondhatni mélyszegénységben éltünk egy faluban.

Tavaly felköltöztünk a fővárosba,szüleim sok pénzt örököltek,eléggé megváltozott az életem,és nyáron balaton,horvátország,olaszország,minden fele barátokkal,csajokkal,most pótolom az elmúlt 21 évet sajnos.

Nem érdekel a testem,nem vészes,jó kondiba vagyok,nyáron elpunyulhatok,többet ér ha végig kavarom a nyarat,csajozok ezerrel iszok mint a hülye :)) és jol érzem magam,aztán ha vége a nyárnak akkor kezdek megint előről mindent :)

Mindig nyár elejére b'szom ki magam ,hogy jó testtel kezdjem a nyarat,utána már mikor nincs fürdőruhás szezon akkor már nem sázmít,de nem vagyok az a dagadt típus,inkább a vékony,amit szeretnek a tinilányok,kockás has,jo kar és mellizom széles hát

2012. máj. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az ivás lényegtelen. Lényegtelen dolgokkal meg nem foglalkozom. 1-2 sörnél/bornál nem kell több az is elég 2-3 hetente nagyobb mennyiségű piát mostanában meg amúgy sem bír a gyomrom. Ezenkívül haverokkal nem nagyon szoktam találkozni csak barátokkal, hozzájuk meg nem kell alkohol.
2012. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem bulizom. Azért kezdtem bele a testépítésbe mert láttam/látok magam előtt egy célt, egy fizikumot, amit elszeretnék érni. 1,5 éve edzek, ez az idő még szinte semmi ebben a sportban, de már most a megszállottja vagyok. Ez az életem!Nem cigizek, nem piázok, nem bulizok, kólát sem fogyasztok, édességet sem eszem (ezt értsd/értsétek úgy, hogy pár hónapja kivettem egy joghurtot a hűtőből, nagyon-nagyon jól esett volna, aztán láttam hogy mennyi cukor van benne, és visszatettem.)

A testépítés egy komplex sport, amihez kell megfelelő mennyiségű és minőségű táplálék, elegendő pihenés, illetve megfelelő edzésterv, edzés intenzitás.

Ezen felsorolt kritériumokhoz nem fér oda a "Hétvégén berúgok!!" bulik, sem a "Gyerünk a kocsmába, megiszunk valamit!" Aki komolyan gondolja, az ezt megérti, aki meg nem, az nem! Ennyi.

(Mj.: nem abba halsz bele ha 1 hónaponta megiszol egy üveg sört esetleg a nagy nyári melegbe, viszont ha komolyan gondolod ezt a sportot, az egész életedet át kell alakítani. Volt egy kérdésed hogy "Nem is szoktál a barátaiddal találkozni?" - ha erre nekem kellene válaszolnom, annyit mondanék hogy; nem igazán, ugyanis szinte az összes barátom (1-2 kivételével) elment a bulizós,cigizős,berúgós irányba, így nem igazán maradtak barátaim. De nem érdekel. Tudjátok: Vezess,kövess,vagy állj félre az utamból!)

2012. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elég egyszerű a megoldás, én például képes vagyok bulizni ***dobpergés***

...alkohol nélkül!

2012. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

meglepő válaszok érkeztek.

azthittem legtöbben azt fogjátok írni, h buli, bebaszás, kúrás, etc.etc.


jó látni, hogy vannak még hozzám hasonló elvetemült, elmebeteg elszánt emberek. kicsit kívülállónak érzem magam, meg begyepesedettnek, h alig járok valahova, nem bulizom, nem iszom. ha esetleg úgy adódna, h megyek valahova, akk is bedobok a táskába egy adag csirkét, vagy zabos fehérjét. nem is tudom mikor maradt ki utoljára étkezésem. mellesleg most meg itt a scitec megateszt, úgyhogy mégjobban oda kell tennem magam, 110%osan, plusz diétába vagyok jelenleg, úgyhogy nem nézek túl fényes nyár elé, dehát ezvan...


18f

2012. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!