Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Működhet ilyenfajta edzésterv?

Működhet ilyenfajta edzésterv?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mi lenne,ha A és B hétre osztanám az edzésemet. A-héten mell, bicepsz, vállat edzeném meg, B-héten pedig hát, tricepsz, és láb, és heti 3szor járnék le, és akkor egy hét edzés után azoknak az izomcsoportoknak lenne idejük pihenni egy hetet. ez így beválhat? (tömegelő edzésről lenne szó)
2012. máj. 23. 22:28
 1/5 Zakathol ***** válasza:
És a C héttel mi lesz? A lábad gondolom túl izmos már így is...
2012. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lássuk csak tehát akkor egy izomcsoportot kéthetente edzenél meg, ez már kicsit sok pihenő szerintem, ha több napot akarsz pihenni az adott izomcsoportra akkor 10 nap múlva edzd meg újra ez működhet, lehet A és B hetet is csinálni de ne így, hogy így szétbontod két hétre bizonyos izomcsoportokat
2012. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Zakathol, a lábat is írtam a B-hétre
2012. máj. 23. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:

egy nap edzés, egy nap pihi


1. nap: mell

2. nap: hát

3. nap: váll

4. nap: láb


bicepsz mell vagy váll napon, tricepsz szintén mell vagy váll napon, de sosem együtt a bicepszel. Has, vádli minden nap. ennyi.


hagyd a francba az ab heteket.

2012. máj. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zakathol ***** válasza:
Mea culpa. Elnéztem, ne haragudj.
2012. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!