Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kérhetnék tanácsokat?

Kérhetnék tanácsokat?

Figyelt kérdés

Izmosodni szeretnék, mert nagyon elhanyagoltam magam, eddig nem sportoltam semmit, de most változtatni szeretnék ezen. Szeptemberre kicsit (nagyon) rendbe szeretném hozni magam, ugyanis majd szeretnék vízilabdázni. Valaki írna nekem egy KEZDŐ edzéstervet (lehetőleg olyat, amit otthon lehet csinálni, mert majd csak később szeretnék konditerembe járni) és egy listát, hogy miket szabad enni, inni, és milyen időközönként? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/F



2012. máj. 22. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

-Étrendet senki se fog neked csinálni, ásd bele magad a témába és csinálj magadnak ( + ezt beszéld le a szülőkkel, mert nem olcsó minőségit enni és gyanítom ők fizetnék )


-Járj egy valami harcművészeti sportra, vagy atlétika esetleg gimnasztika - ezek sokat erősítenek.


-Ha csak otthon tudsz ülni a gép előtt akkor csinálj fekvőtámaszokat,felüléseket és ha van rá lehetőség húzódzkodásokat. Ettől nem leszel kigyúrt, de erősebb és picit vastagabb az igen.

2012. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!