Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minimális izomzatot hogy...

Minimális izomzatot hogy építhetek ki zsírégetés mellett?

Figyelt kérdés

A narancsbőrtől, plussz zsírtól szeretnék megszabadulni, ezért zsírégető diétán vagyok és hetente 5*1 órát futok. De ez mellett vékony és löttyedt lettem. Javasolták hogy építsek ki minimális izomzatot az mellett hogy égetem továbbra a zsírt.


De hogyan csináljam? lehet súlyzó nélkül is formásítani a lábakat, testet? Kitörés, guggolás és ilyesmikre gondolok?


Hetente hányszor csináljam és hány percig?

Fehérjét próbálok sokat enni mert tisztában vagyok hogy az tartja meg az izomzatomat.


LÉNYEG: nem tömeget szeretnék növelni! Meg egyszerre nem is tudnék tömeget növelni, ha mellette zsírégető diétázom.


23/l



2012. máj. 24. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég necces de, úgy kéne, hogy heti 3-4 alkalommal súlyzós edzést kéne végezni, ha ez nem lehetséges akkor egylábas guggolás, guggolás súllyal, kitörés súllyal, vádlizás, utána 1-2 órával aerob edzést végeznél(kocogás, bicajozás) min 40-45 percet és mind ezek mellett szálkásító étrend(napi 2.5-3g/testsúly kg fehérje és 1.5-2g/testsúly kg szénhidrát).
2012. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Vannak itthon súlyaink, de én minimális súlyokkal szoktam csak guggolni. Használjak nagyobb súlyokat?
2012. máj. 24. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkora súlyt használj amivel éppen hogy megtudsz csinálni 12-14 ismétlést:)
2012. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2012. máj. 24. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!