Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy csomó jó...

Szerintetek is egy csomó jó alakú lány szaladgál az utcán?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és bárhova megyek látok egy csomó jó testű lányt és kicsit irigylem őket h ilyen jó alakjuk(mondjuk sztem genetika) van igaz én is sportolok de sosem lesz olyan jó alakom mint nekik :/

Mármint sovány vagyok :/ nincs lábam meg popsim :/ hiába feszes de mondjuk nadrágba ilyen pipa lábam van :/

Na de elég belőlem :D


Szerintetek is? Nektek mi a véleményetek?


2012. máj. 26. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem :D Inkább inverz a helyzet, pont hogy sok a deszka meg a zsíros, a lányok nagytöbbsége itten Nagyfaluban teljesen antisportos. Sajnos : (

És én fiú vagyok :D

2012. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én viszont rengeteget látok Budapesten.Minisortban,ujjatlan dekoltált pólóban..nyammm.16/f
2012. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is Bp.-en lakom és sztem is :)
2012. máj. 26. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor másmilyen az ízlésünk :D


Amúgy lehet akármilyen jó alakod (genetikai határokon belül), csak meg kell találni hozzá a megfelelő sportot. A súlyzós edzés erre megfelel.

2012. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert lehet még fiatal vagy és azért nincs annyira nőies alakod.
2012. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem is sok jó alakú lány van itt bp-n:)

lehet csak azért ilyen szembetűnő nekem,mert nekem nincs olyan jó alakom és én is szeretnék olyat:/

amúgy én is sportolok és elég vékony lábaim vannak:(

17L

2012. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az alakjuk,csontozatuk lehet jó,de a 90%uknak jó 10-15% több a testzsírja mint kellene,vagy nekem tetszene.

sok narancsbőröst látok,vagy normál alakút,de plöttyeteget.

olyat akinek tényleg jó alakja és szép egyenes tartása van napi 1-2őt ha látok,pedig egész nap emberek között vagyok,uh egész nap jönnek mennek a csajok.

2012. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

jöhetnek még válaszok érdekel :)

2012. máj. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!