Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A HIIT tényleg ilyen nehéz,...

A HIIT tényleg ilyen nehéz, vagy csak én vagyok ellustulva?

Figyelt kérdés
egy hete csinalom minden masnap.Kb 3 eve sulyzokkal edzek,de csak azt,a futast most iktattam be mert van kb 15 kg fölöslegem.Azonban a HIIT nagyon lemerit,25 perc alatt ugy kikeszulok,hogy egesz nap nem tudok utana semmit csinalni...Igaz hogy hatasos,mar egy szammal kisebb farmer felmegy,de tenyleg ilyen nehez lenne vagy csak en terhelem tul magamat es vissza kellene vegyek egy kicsit? [link] ezt a programot hasznalom azzal hogy a masodik napon 90 mp helyett 120 mp piheno van.

2012. máj. 26. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt sajnos nem tudom mit takarnak pl a 20 minutes hard cardio, mert ugya ott is lehet olyan gyakorlat ami könnyebb, ami miatt ennyire leszív szerintem az az,hogy nem megfelelő,elegendő a táplálék bevitelben bizonyos anyagok( vitaminok,ásványi anyagok).
2012. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100 métert sprintelj le olyan gyorsan amilyen csak tudsz aztán sétálj vissza ez lehet foci pálya és ezt ismételd meg 10x leegyszerűsítve ez a HIIT futás de ez max 15 de ha 10xnél többször meg tudod csinálni le a kalappal csak előtte jól be kell melegíteni az izmokat mert nagyon sérülés veszélyes utána meg jól le kell nyújtani mert következő alkalommal meghúzódhat miatta. Nekem be szokott durranni a combom elég jó lábedzés helyett is néha. Ez égeti a legjobban a zsírt és tömegnöveléskor is jó, mert felpörgeti az anyagcserét meg megnöveli a tesztoszteron szintet és az erőnlétet is növeli egy lábedzés meg csak a tesztoszteron szintet növeli főleg ha jó nagy súlyokat mozgatsz meg 6-10 ismétléssel.
2013. dec. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!