Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés közben veletek is...

Edzés közben veletek is előfordul?

Figyelt kérdés

Eddig csak "sima" testépítő és saját testsúlyos edzéseket nyomtam. Most erőnövelés céljából elkezdtem egy 3hetes programot ami felrántás,szakítás egylábas guggolás súllya stb gyakorlatokból áll.És nemtudom mitől de 2perc edzés után olyan szintű agresszíó jön rám hogy úgy érzem ketté tudnám törni a rúdat.(persze nem vagyk hülye tudok magamon uralkodni meg tudom hogy képtelenség de ezt máshogy nem tudom leírni)


Ez a nagy súlyok miatt vaan? tesztoszteron termelődik vagy mi játszódik ilyenkor le bennem?



2012. máj. 28. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
én amúgy is agresszív vagyok, de azért ennyire nem
2012. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én belőlem a gázok szoktak távozni nagy erőlködéskor
2012. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 N0rbi04 ***** válasza:
Szerintem adrenalin. Azért normál súlyzós edzések nem pörgetik be annyira embert, mint az ilyen intenzívebb gyakorlatok. Legalábbis nálam így van. Kicsit persze felmegy a pumpa ott is, de nem annyira.
2012. jún. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg csak az adrenalin termelésed ugrik meg. De ez a fajta agresszivitás nem gond. :D
2012. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!