Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anyám nem enged mozogni, mit...

J.J. kérdése:

Anyám nem enged mozogni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval,nagyon szeretek mozogni,azaz mostanában csak szeretnék,mivelhogy anyám, mondván,hogy: "Ha mégegyszer meglátom,hogy valamit tornázol,akkor kutyavilág lesz. Már tiszta gilisztás vagy!"


Pedig abszolút nem vagyok "gilisztás",mert 15 évesen 49 kiló vagyok és 164 cm magas..eleve testalkatom sem olyan..akkor mit tudnék ez ellen a tiltás ellen tenni? Már csak akkor tudok mozogni,ha nem lát..


2012. máj. 29. 01:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja,és pesze lány vagyok :)
2012. máj. 29. 01:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se tégy, a mozgás egészséges!

Mozogj akkor amikor nem lát!


mellesleg anyáddal vmi nem 100

2012. máj. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Mást úgyse nagyon tudok ellene tenni,max "dugiba" mozgok akkor :) Hát az tuti h nem 100-as,mert öcsém 11 éves és enyhén túlsúlyos és rá is azt mondja,hogy gebe..
2012. máj. 29. 01:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedbe dirket fogynék még 5kilót :) az anyád egy elmebeteg
2012. máj. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy szerinte túl vékony vagy, és azért nem akar mozogni hagyni, hogy nehogy még vékonyabb legyél?

ha de, akkor kezdj neki egy tömegnövelő étrendnek, és a mozgás mellett így hízni is tudsz, persze ha jól csinálod, akkor izomban is, tehát bazijó alakod lesz.

2012. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig a mozgás mindenkinek hasznos, attól függetlenül, hogy valaki túlsúlyos, vagy nagyon vékony.

A sport nem CSAK annak való, aki kövér, és fogyózni akar, hanem mindenkinek, ezt hívják egészségmegőrzésnek.

Van zsírégető mozgás, de az megint más kategória.

A mozgásnak számos pozitív élettani hatása van, fittebb leszel tőle, alakformáló, segíti a vérkeringét, az emésztést, sokaknál segíti a koncentrációt, ezáltal javítva a tanulást is.

Nuygodtan mozogj, én a helyedben nem hallgatnék kivételesen anyura.

Anyud gondoljon bele, az jobb lenne, ha mondjuk dohányoznál, vagy innál? Ugye, hogy nem. A mozgás szerintem az egyik leghasznosabb időtöltés, amit ember tehet magával. Én ezt vallom már 10 éve, és azt hiszem, így is van:)

2012. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj igazi tiniként! Szard le, hogy mit ugatnak az ősök!!! Menni fog.
2012. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. máj. 29. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
ha látná,hogy rendesen eszel,akkor nem pampogna gondolom.
2012. máj. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!