Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbot vagy Volumass 35-öt?

Kinetix kérdése:

Jumbot vagy Volumass 35-öt?

Figyelt kérdés
2-3 hete edzem, vékony vagyok de vállas egyáltalán nem tudok hízni bármennyit is eszem, súlyom mióta az eszemet tudom 70-71 kiló voltam 185 cm/71 kg vagyok. Melyiket érdemesebb szednem? Tapasztaltabbak help !!!

2012. máj. 31. 12:17
 1/2 anonim válasza:
Brutal Gainer-t vegyél... Igaz hogy drága, de nagyon jó minőség. :)
2012. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ki kellene számolnod és mérned a kaját, mert legtöbbször az szokott a gond lenni, hogy az ember azt hiszi, hogy eleget eszik, de ha kiméri a napi adagot, akkor döbben rá, hogy még is csak kevés volt előtte a bevitel.

Szóval neked kellene legalább 400 g Szénhidrát (ch) és 180g fehérje.

Mindent nyersen mérünk és számoljuk a tápanyagtartalmát.

Reggelire mehet 50g zabpehely +1 adag volumass35 (75g ch), utána napközbenre ossz szét 400g rizst (320g ch). Edzés után ehhez menjen egy adag Volumass 35 (45g ch).

Fehérjebevitelhez 0,5 kg csirkemellet süss meg és oszd el napközbenre a rizshez, 0,5 kg zöldséggel együtt.

Így lesz 125g fehérjéd a csirkéből + 70g fehérjéd a két adag Volumassból.

De vehetsz proteint is, akkor viszont ahhoz kell edzés után dextróz vagy vitargo és reggel teheted a zabhoz is, de akkor legyen 100g zabpehely.. kb. így jó lenne.:)

2012. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!