Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Volumass 35 terméktől nem...

A Volumass 35 terméktől nem hízok el? Ezt arra értem, hogy nem szedek fel mondjuk 5 kg-nál többet egy 1200g-os adag elfogyasztása után? Remélem nem kérdezek hülyeséget.

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egy terméktől hízol, hanem az egész étrendtől, mivel ez csak egy kiegészítő.
2012. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem egy doboztól fogsz elhízni, és főleg nem 5 kg-t.

A legelső az étrend, és utána kell kiegészítőről beszélni.

Önmagában nehezen lehet elhízni egy tömegnövelőtől, elsősorban a kajától zsírosodhatsz.

2012. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hiába remélted...
2012. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

de.

sikerült.

2012. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1200g-os tápkiegtől guiness rekord lenne az 5kg hízás. Ne aggódj!!
2012. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ma bementem a biotech-be, és mondták, hogy a volumass eléggé vizesít, és ezért rábeszéltek a kapszulás pH-X nevezetű termékre. kíváncsian várom az eredményt :)
2012. máj. 15. 00:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok rá, mivel azt tudnod kell, hogy a két terméknek köze nincs egymáshoz, nem helyettesítik egymást. Ugyanis a Volumass 35 egy nagyon jó tömegnövelő, ami alap tápanyagokból áll, mint szénhidrát és protein, a phx pedig kreatin készítmény, ami csak ezután következik a rangsorban, ha már van alap kajád és fehérjéd vagy tömegnövelőd, akkor veszel hozzá kreatint. De nem HELYETTE! Még jó hogy lebeszélnek egy Biotech boltban egy Scitec termékről.:)
2012. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt majd írd meg, hogy mi lett a végeredmény:)

Amúgy a Volumass tényleg jó tömegnövelő, saját tapasztalatból, és engem egyáltalán nem vizesített, sőt inkább szépen hozott, minimális zsírosodással.

A tömegnövelők meg alapvetően nem szoktak vizesíteni, viszont a kreatinkészítmények annál inkább, és amit vettél az kreatinkészítmény.

Nyilván lebeszélnek, hogy nehogy a Scitec-et vedd, ez nem meglepő:))

2012. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!