Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kétnaponta 3*100 felülést...

Ha kétnaponta 3*100 felülést és egyéb hasizomgyakorlatokat végzek, akkor nagyobb lesz a hasizmom?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy szintig nagyobb lesz, de utána fokozni kell a terhelést pl súlytárcsa használatával, mert a sok ismétlésszámú sorozat inkább az állóképességet fokozza. Terheléssel végezve 3*20-30-at, jobban fejlődne. De a hasizomgyakorlatok nem viszik le a zsírt (ha van), tehát ettől még nem fog látszódni is.
2012. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nem viszi le a zsírt ahhoz aerob mozgás és szálkásító diéta kell
2012. máj. 31. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van csak ha én nem írom le, akkor jön egy másik válaszoló és engem fog hülyének nézni, hogy csak hasedzést ajánlok. Inkább leírom, hátha valaki nem tudja még.:)
2012. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
igen
2012. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100 nem kell egyszerre max 40 és diéta sem kell én már egy éve felülésezek minden nap + kicsi kocogás de nem futás!! és 6 kocka megvan. Ne a méretét növeld hanem a zsírt égesd el róla.
2012. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hogy diéta nem kell ne jelentsd ki. NEKED nem kellett, mert olyan genetikád van, de aki hajlamos hízásra az nem ér el jó eredményt ha nem figyel a kajára. Szóval ne magadból indulj ki. Van aki meg egy felülést sem végez és mégis kocka hasa van. Az meg akkor mondja azt, hogy semmit nem kell csinálni? Érted? Különböző genetikájú emberek vannak és úgy kell tanácsot adni, hogy az általánosan igaz és hasznos legyen, nem magadból kiindulva.

De itt van pár cikk, ha nekem nem hisz valaki:

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!