Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Húzódzkodás? Izmosodás a fő cél?

Lee12 kérdése:

Húzódzkodás? Izmosodás a fő cél?

Figyelt kérdés

eddig úgy edzettem hogy napi 5 ször húzódzkodtam(meztelen harcos) és így mostmár egyhuzamban megy 6 darab

azonban úgy érzem hogy így az izmaim nem fáradnak el

azt szeretném ha a karjaim kemények lennének(ha mondjuk feszítek és megfogják akkor ne lehessen benyomni)

tudnák magamra súlyokat is rakni

szerintetek ezt hogy érjem el?


2012. jún. 1. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az izmosodás is szempont, akkor súlyzós edzéssel egészítsd ki az edzésedet.

pl.: [link]

2012. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam húzódszkodni, szűk fogással, befelé néző tenyérrel. 6db től ne is várj sokat. Én 4x12öt csinálok. És a 4. sorozat már egyenesen FÁJ. Próbálj meg többször csinálni 5-6ot. majd késöbb emeld az ismétlésszámot.

Ha izmosabb akarsz lenni, akkor Montez linkjét feltétlenül ahsználd :)

2012. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nincs lehetőségem kondira(pénz és itthon felszerelés sincs csak húzodzkodó :S

ezért kérdeztem így

2012. jún. 2. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj meinden nap húzódzkodni, főleg ha izmosodni szeretnél, mivel az izmonak regenerálódni kell, akkor fog nőni.

Heti 3 elég neki bőven. Ha nincs cuccod, akkor fekvőtámasz (ha hátizsákba teszel nehezéket, akkor jobban terheled és nő a mellizom), fekvőtámasz kézállásban, tolódzkodás két szék között, húzódzkodás szélesen felső fogással, húzódzkodás szűken alsó fogással (ez megy leginkább bicepszre), lábemelés függeszkedve, hasprés, guggolás, kitörés, vádli állva. Mindenből 3-4*max ismétlés. Feloszthatod alsó test-felső test napokra is. és akkor mehet heti 4 edzés. H:felső test, K: alsó, Sz:pihi vagy kocogás, Cs: felső test, P: alsó. Hétvége: aerob edzések.

De felosz

2012. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha izmositani szeretnéd a hátad, akkor legalább 30 húzódzkodást kell meg csinálnod, hogy fejlődj is valahova, ha 6x5, megy jó, de az se baj ha 2esével csinálod, csak a minimum 30-at csináld meg, és az eredmény nem marad el :)
2012. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!