Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az MHN Whey Gainer 35-ről...

Az MHN Whey Gainer 35-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Aki használt, vagy használja.

2012. jún. 2. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
olcsó, magyar termék.
2012. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem használtam, csak a proteinjüket, azzal nincs bajom. Megnézve ennek az összetételét nem rossz, főleg, hogy 35% proteintartalma van, az alatt tuti nem vennék (ha vennék) tömegnövelőt. Ennyiért megéri.

Amúgy jobb, ha veszel egy jó tejsavó proteint és te rakod hozzá edzés utánra a gyors szénhidrátot (dextróz, vitargo, supercarb fast, carbo X ,stb). Így reggel is tudod tenni a proteint a zabpehelyhez.

2012. jún. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én használom, 1.5 hónapja kezdtem újra az edzést 5 év kihagyás után. Előtte 90 kiló voltam zsír nélkül izomban, most 75,5. Nekem bevált. Ajánlom, hogy vegyél külön proteint, pl. a Power Proteint 12,800 Ft-ért (whey-protein pont hu), és akkor edzés után a tömegnövelő, étkezések után és lefekvés előtt pedig protein. :-) Üdv: Misi
2014. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A tömegnövelőt én úgy szoktam használni, hogy még a terembe menés előtt megcsinálom a turmixot tejjel (vízzel szar íze van és tejjel egészségesebb is), aztán elviszem a hátizsákban egy 1literes kólás falkonban. Így rögtön edzés után, öltözés közben megiszom, így rögtön kapnak tápanyagot az izmok a növekedéshez. Nem kell megvárni, míg hazaérsz. Csak egy tipp. :-)
2014. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!