Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás étrend-kiegészítő...

Kondizás étrend-kiegészítő nélkül?

Figyelt kérdés
Van értelme úgy elkezdeni kondizni, hogy nem szednék étrend-kiegészítőket ? Szóval csak tömegnövelő étrend lenne rendesen elosztva, de étrend-kiegészítő nélkül. Így nehezebben fejlődnék ? Mivel diák vagyok, ezért nincs túl sok pénzem :S
2012. jún. 3. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme így is, ha rendben a kaja. Így is tudsz fejlődni. Viszont vitamin kellene.
2012. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Én is jó néhány éve kondizok már, egy gramm étrend kiegészítőt nem szedtem még, és tökéletesen elvagyok. Szerintem nincs rá szükség, de ez csak szubjektív vélemény.
2012. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen van, nem kötelező tápkiegeket szedni ahhoz hogy izmos legyél
2012. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van de ha ésszerűen gondolkodsz rájössz hogy tápkieggel olcsóbban meguszod! hogy tudd miről beszélet leírom! pl: megveszel egy 4kgor power proteint 9900ftért amiből ha napi 3adagot iszol akkor is elég egy hónapig. ha azt a napi 3étkezést nem a ppből viszed be hanem szilárd tápanyagból pl: csirkemell,hal, vagy tojás esetleg túróból és kiszámolod ezek mennyi pénzbe vannak napi 3szor rájössz hogy jobban jársz a fehérjével. Arról nem is beszélve hogyha nincs étvágyad könnyebb legurítani egy turmixot mint valami szilárd kaját magadba tömni.
2012. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zakathol ***** válasza:

Ahogy a nevét is leírod: étrend-KIEGÉSZÍTŐ.

Ez ugye magyarhonban azt jelenti, hogy HA nincs rendben a kajád, vagy HA éppen valamien oknál fogva nincs lehetőséget szilárd kaját enni, vagy HA vannak egyéb esetek amikor hasznosabb AKKOR használod.

Mivel azonban ezek is ugyanolyan makrotápanyagok mint ami a szilárd kajában vannak ezért természetesen lehet nélkülük is izmosodni.

Így csak annyival vagy nehezebb helyzetben, hogy az étrendedet pontosabban kell belőni. Ennyi.

Jó munkát!

2012. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hónapja edzek,első hónapban szedtem tömegnövelőt,felhíztam 8 kg-ot---->84 kg-ra,aztán nem volt pénzem,nem is eszek sokat mert itthon sincs kaja így csak jártam és jártam a kondiba,edzettem és teljesen leszálkásodtam tök jóra :) minden féle diéta nélkül :) most vagyok 79-80 kg és jó szálkás a testalkatom,szeretik a lányok. Igaz a célom,hogy vastagabb legyek de erről letettem
2012. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek :)
2012. jún. 4. 00:20
 8/8 anonim ***** válasza:
az utolsónak ne köszönd, neki olyan a genetikája, hogy normális kaja nélküli edzéssel is képes eredményt elérni. te nem vagy ilyen, sőt, ezerből egy ember ilyen. ő szerencsés.
2012. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!