Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alakformáló DVD hatására...

Alakformáló DVD hatására vastagodtam - lehetséges?

Figyelt kérdés

Másfél éve naponta tornázom Béres Alexandra, és Rubint Réka tornáira felváltva. tartottam az 51 kilómat (168 centi magassághoz). Pár hete 52 mutat a mérleg, pedig keveset eszem, semmi életmódbeli változás nem volt. Tudom, ez még nem tragédia, de nem szeretnék hízni.

A lábam, főleg a vádlim nagyom megvastagodott. Lehetséges, hogy az izmosodástól híztam?



2012. jún. 4. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
kaján is kéne' ám változtatni
2012. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
szálkásító étrend kéne mert így nem fogsz fogyni
2012. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

fogjátok már fel, hogy normális étrend nélkül zsír alá fogtok izmosodni! ezért leszel vastagabb. ha a megvastagodás tiszta izom lenne, azt észrevennéd és nem írnál ki ilyen kérdéseket.

ez üzenet minden otthon rubintra vergődő nőnek.

2012. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Bár továbbra sem értem, mi a baj az étkezésemmel, írtam is, hogy keveset eszem. Nem eszem fehér kenyeret, édességet, zsíros húsokat, szinte csak fehérjét, teljes kiőrlésű ételeket, sok gyümölcsöt, zöldséget. Ha ennél kevesebbet eszek, infúzióra kerülök, anorexiás nem szeretnék lenni.

Írtam azt is, 52 kiló vagyok a 168 centimhez, ez nagyon kevés (35 éves nő vagyok, két gyereket szültem), nem fogyni akarok, csak tartani a súlyom, azért is ijedtem meg, hogy vastagodom.

2012. jún. 4. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
amúgy mi a faxról beszéltek??? magyarázzátok itt hogy nem fog fogyni... de eleve nem erre irányult a kérdése és amúgy meg 51 kilóból hová fogyjon szerencsétlen??? az izmosodástól sztem nem híztál max nehezebb lettél, amúgy a mérleg is csalhat 1 év alatt 1 kilót, de lehet az is, hogy a nyári meleg miatt 1 literrel több vizet fogyasztottál mint szoktál és máris nehezebb vagy 1 kilóval...
2012. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak valami sosat ettel,es a szervezeted visszatarjta a vizet, vagy valami virus bujkal benned, esetleg meg fog jonni, attol is lehet vizvisszatartas. Ezer mas oka lehet, nem kell azonnal hizasra gondolni. Bar igaz az izmok is megduzzadhatnak, bar nem tudom akkor nehezebb lennel e.
2012. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat - főleg az utolsó kettő segített. Igen, azt hiszem, a vizesedés a bűnös. Az egyik nap vékony vagyok, a másik nap megduzzadok. Valószínűleg a melegtől - a gyűrű alig jött le az ujjamról. A menszeszem olyan furán, görcsösen jött meg (nem szokott sosem görcsölni), lehet, hogy nőgyógyászati dolog áll a háttérben - valószínűleg nem az alakformáló mozgás a bűnös.:)
2012. jún. 18. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!