Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy Laci megért évi 250...

Nagy Laci megért évi 250 millio Ft-ot? Megérte haza hozni levezetni?

Figyelt kérdés
Majd 2013-tól itthon fog levezetni, megérte ? Nem a politikára akarom kihegyezni, de itt többen beszélnek róla.
2012. jún. 4. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kézilabdacsapat fantáziát lát benne. Jó játékos ez tény, majd kiderül, hogy fog játszani. Szerintem ennek a politikához semmi köze nincs.
2012. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az összeg biztos hogy ennyi?
2012. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lekerekítettem
2012. jún. 4. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem semmi értelme nincs hogy itt hazai színekben játszon

Én egy .... hazaárulónak tartom.

Aki csak a pénzért játszik nem a hazáért az húzzon a jó büdös p*csába.

Ott van perez kubai de mégis élvezettel játszik nálunk nem úgymond "kényszerből"

2012. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem.

Ha olyan sokat érne a játéka Barcelona megtartotta volna.

Nagy László válogatottbeli teljesítménye és hozzáállása is nagyon megosztotta korábban is a szurkolókat.

És egy olyan embert megfizetni aki semmibe veszi válogatottat, talán nem kéne.

Ő egy sunyi, karrierista aki a még több pénzért hülyít mindenkit,mi hülye magyarok pénzeljük.


Most már nem bánom Bl meccseket a digisport adja.

A Nagy László röhög markában és Veszprém ugyanúgy ki fog esni 8 között Bl-ből ahogy korábban is tette.

Én is kíváncsi lennék mi lehet a dolog hátterébe?

Mivel tudja Nagy László zsarolni az országot, pénzembereket?

Amikor nélküle is ütőképes csapatunk.

2012. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 _Gabe_ válasza:

Valamit nem tudtok vagy nem akartok tudni

Nagy Mielott lemondta a vallogatottsagot evekig harcolt a szovetseggel hogy jobb korulmenyeket biztositsanak a felseszuleskor egy-egy versenyre valo kiutazaskor. Hosszutavon nem lehet jo eredmenyt elerni, ha lepukkant "uttorotabor" szitu tatai edzotaborban keszulnek fel vagy "turistakent" mennek versenyre ( nyugodt helyen szallas, megdelelo ellatas, napidij) ezert harcolt, hogy melto korulmenyek legyenek az orszagot kepviselni. Az, hogy hazajon, csak jo, mert magyar jatekos es magyar szekhelyu klubban jatszhat. Azt meg ne gondolja senki, hogy a Vaev "vermagyar" klubcsapat, ilyen mar ezen a szinten nincs.

Mint ahogy a finom magyar termekeket gyarto cegek sem a magyar allam, vagy magyar emberek tulajdonaban vannak 100%

2012. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Puskás is hazaáruló volt???
2012. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6/7

7/7


nektek van igazatok, én is így látom a dolgokat

2012. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!