Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásító étrend + kondi...

Szálkásító étrend + kondi mellett semmit nem nőnek az izmok?

Figyelt kérdés
Ha szálkásító étrend mellett eljárok kondizni, lesz valami fejlődés az izmokon vagy totálisan esélytelen hogy egyszerre fogyjon a zsír és épüljön izom?
2012. jún. 5. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
csak szteroidoknál lehetséges illetve egy nagyon kicsit a nagyon túlsúlyos kezdőknél
2012. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
nem teljesen esélytelen de általában ez nem szokott bekövetkezni naturálisban.
2012. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, sajnos sejtettem:)

és melyik lenne célravezetőbb kis túlsúly esetében? először tömegelni és ha már van izom szálkásítani, vagy előbb szálkásítás, aztán tömegnövelés amíg lesz 1 kis izom ?

2012. jún. 5. 17:31
 4/8 dirtboy ***** válasza:
ahogy te gondolod,te tested te élsz benne,én nem tudom hogy melyiket akarod előbb.
2012. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen.Én már több mint fél éve diétázom és elég sokat fejlődtem.Heti 2x végzek súlyzós edzést és 3x küzdősportot.

A táplálkozásra természetesen odafigyelek.

Súlyokban is fejlődtem, az elején 100 kilóval lábtolóztam, most viszont 160-nal is megy. :)

2012. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

ma 18:56

miben mérted a fejlődést,úgy értem honnan tudod hogy nőtt az izomtömeged?

2012. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dirtboynak:

Fényképek alapján, mérőszalaggal is mértem.Továbbá a diétával együtt kezdtem a birkózást, ahol kell komoly nyakmunka és többen megemlítették, hogy a nyakam sokat vastagodott.

16/F

2012. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:
értem
2012. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!