Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudom legolcsóbban...

Honnan tudom legolcsóbban megrendelni a Scitec ProMix-et?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 19:23
 1/5 dirtboy ***** válasza:
nem tudom hogy honnan de még a legolcsóbb is túl drága érte,érdemesebb akkor már tejsavót venni de nem scitecet mert az szintén drága.
2012. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyen tejsavót ajánlasz?

Fehérjebevitel kiegészítésre kellene, edzés utánra már van fehérjém. (Azért gondoltam kevert fehérjére, mert állítólag jó napközbenre, mert különböző a felszívódása a bennelévő fehérjéknek.)

2012. jún. 6. 20:09
 3/5 dirtboy ***** válasza:

ha van rá pénzed akkor mehet más időszakban is tejsavó nem csak edzés után.

tejsavó csak este nem jó de minden más időszakban jobb a kevertnél hiszen a tejsavó a legjobb protein féle.

ha tejsavót akarsz akkor vpx syngex vagy gaspary myofusion,ez egy kicsit drágább de ez nem kimondottan edzés utánra van,ez inkább pont arra van amire neked kell,vagy stillmass whey 6:3:1 stb.


ha kevert kell akkor meg jobban megéri a power proteint venni.

80%os 4kiló 10ezer.

2012. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben időd engedi, nézd meg miből is áll ez a protein?!?!


Ha nem szeretnél olcsóbb szója proteinből igen nagy mennyiséget, akkor nézzél más fajtát.

2012. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fehérje vásárláskor bizony oda kell figyelni. A beetető hangzatos reklámokat el kell felejteni! Minden esetben alaposan elolvasni a doboz hátuljára mi van íra (specifikáció). El kell döntened gyors vagy lassú felszívódásút szeretnél, tömegelés, vagy szálkásítás a cél. Netán az egészség megőrzése az elsődleges. Ezt követően amit okvetlenül figyelned kell a protein készítmény biológiai értéke, hány %-os a protein tartalom. Vannak e + hasznos alapanyagok a dobozban, mint hozzáadott BCAA, Leucin, HMB, emésztőenzim, vitamin komplex. Mennyi szénhidrátot tartalmaz. Esetleg nulla a zsír benne?! Az asszimilációért felelős pl. ecdyson-t tettek-e bele?!? Amennyire lehet kerüljük, vagy próbáljuk meg kikerülni az ASZPARTÁM, GUARGUMI és XANTÁNGUMI tartalmazókat. Végül az ára a lényeges!!


Sajnos sok esetben taktikáznak. A doboz elején nagy betükkel az van írva whey izolátum, az összetevők listáján meg kiderül egyáltalán nem ez a helyzet. A kevert fehérjék esetében reklám szövegben gyakran előtérbe helyezik a legjobb alapanyag nevét, mint whey koncentrátum, és az összetevők listáján derül ki, hogy igen van benne, talán 1%.

2012. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!