Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szedjek izomtömegnöveléshez?

Mit szedjek izomtömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

Helló!


Kb. 2 hónapja kondizok rendszeresen, heti 4 alkalommal napra bontva. Az étrendemet még nem kezdtem el felbontani, de azt szeretném most elkezdeni. Egy kis felesleg is van rajtam, amit már szeretnék leadni, viszont mellette izomtömegnövelni. Milyen kiegészítőt ajánotok izomtömegnövekedéshez, a napi felbontott étkezés mellé? Scitec 100% whey proteinre, vagy whey anabolra gondoltam.



2012. jún. 7. 06:38
 1/5 dirtboy ***** válasza:

-multi vitamin pl multi pro

-edzés után tejsavó pl vpx syngex

-edzés után gyors ch,ha megteheted akkor vitargo /nem scitec/ vagy full force super carb fast,ha arra sincs pénz akkor dextróz


azt mondjuk nem vágom hogy mi az hogy az étrendet nem kezdted el felbontani.

akkor most az egész napi kaját egyszerre eszed vagy mi?

2012. jún. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majdnem így... napi 3 étkezés sajna, korán kelek, reggelihez lusta vagyok, úgyhogy 10-kor 3kor és 6kor eszek többet, ezt szeretném most lebontani, napi 6-8ra.
2012. jún. 7. 07:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban jól kiszámolt tömegnövelő étrendet szedjél, amiben van napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát.

Edzés utánra nagyon jó egy tejsavó protein (Scitec 100% whey is jó, vagy Stillmass 6:3:1, Whey C6, VPX Syngex, Biotech Nitro pure whey gold, Twinlab Whey fuel, Dymatize elite whey, stb) és kell még hozzá edzés után 40-50 g gyors szénhidrát (dextróz, vitargo, supercarb fast, carbo X, stb.) Reggel a priteint teheted a zabpehelyhez, majd 2,5-3 óránként sovány hús-rizs-zöldség. Edzés után ugye amit írtam, majd rá 40-50 percre megint szilárd kaja és este még lefekvés előtt kellene 150-200g sovány túró.


VISZONT egyszerre nem tudsz zsírt leadni és izomtömeget építeni naturálban, így el kellene dönteni mit szeretnél előbb. Két teljesen más energetikájú folyamatról van szó. Zsírleadáshoz szálkásító diéta kell, ami kalóriadeficitet jelent, a tömegnövelés pedig kalória plusz.

2012. jún. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fehérjéből én sokat próbáltam már, és amit most szedek, nekem az dobott a legtöbbet, és tejben olyan mint a kakao (Whegg Pro csokis). Scitec termékekből elég sok a "sós".
2012. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor megint én leszek a rossz fej:)

Ne igyál tejet, nincs szükség a rengeteg tejcukorra és a tejzsírra. A proteinhez meg pláne ne tegyed, mert rontod vele a felszívódást. Nagy nehezen megtisztítják a tejcukortól és tejzsírtól a proteint, te meg visszateszed hozzá tej formájában. Ez nem okos dolog.:)

2012. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!