Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem növök rendesen (edzés)?

Miért nem növök rendesen (edzés)?

Figyelt kérdés

Kb ilyen testalkatom van mint a képen Danny Trjonak (a poló nélküli)

[link]


Alig van trapéz izmom és a karjaim se nőnek rendesen (de minden más igen (főleg hát-mell-váll)

Kb 1 éve edzem heti3x és egyre jobban elmegy a kedvem az egésztől mert le vannak maradva / vagy túlfejlődve testrészeim.

Mi erre a megoldás?



2012. jún. 11. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

három dolog kell a fejlődéshez:kaja,edzés, pihenés


na most ha elvileg minden másod fejlődik kivéve kar/trapéz


akkor arra kell a hangsúlyt fektetni az edzések során értem az alatt:

-ezeket edzek elsőnek, a héten akkor amikor a legkipihentebb vagy

-esetleg heti kétszer edzel rájuk

-mindig változtatsz a gyakorlatokon, a használt súlyon, és az ismétlésszámon

2012. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A megoldás az, hogy továbbra is pontosan kiszámolt és betartott tömegnövelő étrenddel (remélem ez eddig is így volt) izomtömeget növelsz, így meg fog indulni a trapéz és kar izom növekedése is. Vagy csak te ítéled meg tévesen a dolgokat és teljesen rendben vagy. Egyébként teljesen természetes, hogy kicsit le van maradva valamelyik izomcsoportja valakinek magasabb szinten is. Azért a genetika erősen beleszól a dolgokba.
2012. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat!


De ti őt nem tartjátok furcsának? (képen) vagy csak nekem nem teszik ez a testalkat? (mert pont így nézek ki csak vékonyabb kiadásban)

2012. jún. 11. 12:57
 4/7 Hannnibal ***** válasza:
nem furcsa,nekem is ilyen csak kicsit izmosabb.Mindenkinek van valami testrész ami nem az igazi,de a palinak it a karja azért tűnik vékonyabbnak mert olyan helyzetben tartja,szerintem ez a kartartás helyzet mindenkinél kicsit előnytelenebb
2012. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ebben a testtartásban kisebbnek tűnik a kar.
2012. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem csak nekem minden nézetből vékony a karom a hát-mellemhez képest :( meg a trapéz is alig látszik.
2012. jún. 12. 16:15
 7/7 Hannnibal ***** válasza:
edzedd keményebben,több tricepszet bele attól tűnhet óriásinak egy kar(na persze a bicepsz is számit)
2012. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!