Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Guggolásból hány szériát kéne...

Guggolásból hány szériát kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

50kg-val gugolok 4x20-at szoktam tolni, szerintetek az elég vagy kevés?

16/F



2012. jún. 11. 21:08
 1/5 dirtboy ***** válasza:

6 sorozat mehetne belőle,legfőbb láb gyakorlat

miért csinálsz olyan sok ismétlést,azt vált be neked?

2012. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is soknak tartom. Ilyen nagy ismétlésszám mellett maximum három sorozatot javaslok. Sokkal jobb lenne, ha nem mennél 12 ismétlés fölé egy sorozatban. Azzal mehet öt is.
2012. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem szeretnék offolni de meddig mentek le a súllyal? vízszintig? mert 50 kg vízszintben nem tudom ti hogy vagytok eléggé megterheli az izületeimet de ha csak épp hogy lemegyek akkor okés minden és megy akár 70-80 kg is de vízszintig nem megyek le mert meghalnék...
2012. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:

én elég mélyre szoktam guggolni,vízszintes alá.

amíg nem érzem hogy megterhelné a térdem addig nem aggódok ilyen miatt.

2012. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabályos technikával kell csinálni, és azzal kell teljesen leguggolni, amíg a combod a vádlidhoz nyomódik. Ha egy súllyal nem tudsz így guggolni, az azt jelenti, hogy nem állsz rá készen! Ha csak vízszintesig guggolsz, azzal csak azt éred el, hogy még nagyobb lesz a különbség az izmaid és a térdízület ereje között. A térdet is meg kell edzeni!
2012. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!