Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha súlyfelesleg van rajtam,...

Ha súlyfelesleg van rajtam, akkor nem kell szednem semmit a testépítéshez?

Figyelt kérdés

178 cm vagyok, el vagyok hízva, 110 kg-ra.

Alakformálás végett gondoltam a gyúrásra, de nem szeretnék szedni semmit. Csupán edzéssel el lehet érni valamit? Illetve gondolom, hogy az étrend mindenképpen fontos.


2012. jún. 13. 12:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
igen ahogy írtad az étrend és az edzés a legfontosabb!!
2012. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Magas vérnyomásom van, és műtötték az egyik kezem orsócsonttöréssel. Mai napig van benne egy vasdarab. Mennyire gátolhatnak ezek? Bár lehet, hogy a vérnyomásnak jót is tesz.
2012. jún. 13. 12:56
 3/24 Zakathol ***** válasza:
Azért előtte a felesleget én leadnám. Zsírból nem lesz izom úgyse, akkor segíts a szívednek és a vérnyomásodnak azzal, hogy a súlyfeleslegtől megszabadulsz. Utána mehet az izomépítés.
2012. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Azon gondolkoztam, hogy nem is biztos a testépítés lenne a megfelelő sportág. Lehet, hogy valamilyen úszást igénylő jobb lenne. Egy vízilabdás például iszonyat jól néz ki, és majd kicsattan az egésztől ellenben egy testépítővel, aki verseny előtt a vízhiánytól és a túlterheltségtől csoda, hogy fel tud menni a porondra.


[link]

2012. jún. 13. 14:03
 5/24 A kérdező kommentje:
'egészségtől'
2012. jún. 13. 14:04
 6/24 dirtboy ***** válasza:

jó pofa hogy te a végletekben gondolkozol

ha úgy döntesz hogy testépítés ne aggód közelébe sem fogsz érni egy profi testépítő szintjének még 100év alatt sem

azzal hogy ők milyenek a színpadon arra a pár órára azzal ne foglalkozz te max néző leszel úgy is.

neked még szteroidhoz sem kell nyúlni,elég a kaja és a tápkieg.

2012. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem akartam fikázni senkit és semmit, és hiú ábrándjaim sincsenek róla, hogy én valaha vízilabda válogatott leszek vagy Mr Universum. Ahhoz genetikai adottságok kellenének, és egyébként is késő már... Amit írtam egyébként tények.


Egész egyszerűen csak arra gondoltam, hogy lehet, hogy az úszással egészségesebben el tudom érni azt, amit a testépítéssel.

2012. jún. 13. 14:33
 8/24 anonim ***** válasza:
Az úszás is jó, de ne felejtsd, hogy a kaja lesz itt a lényeg. Egyébként a pólósok is edzenek súlyzókkal és nem mindegyik néz ki jól, sőt a többségének igen csak van nem kevés zsír a hasukon. Én nem szeretnék úgy kinézni.:)
2012. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 dirtboy ***** válasza:

így már mindjárt más

az vízilabdások egyébként járnak edzőterembe nem csak úsznak aztán ennyi

csak szólok hogy tudd.

2012. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen, de az elsősorban nőknél zavaró. :)


Egy férfi kockahas nélkül is lehet atletikus és nők számára vonzó alakú. Valamennyi zsír egyébként is kell a szervezetnek az egészséges élethez.

2012. jún. 13. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!