Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne meggyorsitani az...

Hogy lehetne meggyorsitani az izmosodast?

Figyelt kérdés

A kerdesem az hogyha eljarok edzeni mit lehetne meg csinalni hogy gyorsabban lathato legyen az eredmeny? Semmifele port nem szeretnek szedni... Es nemtudom hogy fontos-e de nem vagyok valami vekony gyerek!

18/F


2012. jún. 13. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend. Virágport tényleg ne szedj, az a méheknek való. De egy edzés utáni tejsavó+dextróz nem ártana.
2012. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet nagy hulyeseget kerdezek de ez a tomegnovelo etrend nem csak a vekonyaknak kell? Mert az a baj hogy van rajtam háj is es ha arra tomegnovelo etrenet eszek nem leszek dagadtabb? :D
2012. jún. 13. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Tömegnövelés nélkül nem fogsz izmosodni de tömegelésnél mindenképpen fog feljönni zsír is.
2012. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezen kivul van meg valami ami jo lehet? Sztem kiprobalom!
2012. jún. 13. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy ezen kívül? Tömegnövelő étrend+edzés ennél gyorsabb csak akkor ha használsz táplálékkiegészítőket.
2012. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha zsíros vagy és tömegelsz edzés után 15perc futás !!! (hetente legalább 2x de a legjobb lenne ha 3x)
2012. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Peldaul ilyenre gondoltam mint amit az utolso valaszolo irt! Koszi a valaszokat!
2012. jún. 13. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ettől nem fog lemenni a zsír csak egy kicsit lassabb lesz a tömegelés ez arra jó hogy a szív és érrendszer karban tartsd de semmiképpen nem gyorsítja meg az izom növekedést inkább lassítja.
2012. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!