Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány főtt tojást érdemes...

Hány főtt tojást érdemes megenni edzés elott hogy tényleg serkentse az izmosodast?

Figyelt kérdés
Bocsi ha nagyon hülyeséget kérdeztem
2010. okt. 22. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
bocs de nem tom hány kg vagy
2010. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de amugy jó ötlet a tojás
2010. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
56 kg170 cm
2010. okt. 22. 15:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Edzés elött jó enni? Egyedül a szőlőcukor az ami gyorsan hat a tojásevést minek kellene az edzéshez kötni?
2010. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
oszd el a testsúlyodat 8-al, annyit. 56/8=7 7 főtt tojást kell megenned.
2010. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom azert kerdezem:) több testepitotol is hallottam mar hogy edzés elott jó tojást enni mert segít az izmosodasban. Biztos lehet ezt szakszerubben mondani de nem értek hozza
2010. okt. 22. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Az biztos marhaság! A tojás lebontása még a gyomorban is lassú és az az izonmépítésben ugyanannyi idő alatt vesz részt mint más étel. Egyedül a szőlőcukor az ami az izomerőt növeli perceken belül de az energiát ad, nem épül be.
2010. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem akarom összezúzni a világodat de a szőlőcukor nem növel izomerőt.Az edzés előtti szőlőcukornál nagyobb barbárság nem létezik.


A tojást reggelire egyed,de akkor annyit amennyit bírsz.Én általában 10et szoktam megenni.

Edzés előtt alacsony GI-s ch kell hogy az edzés végéig legyen elég energiád.

2010. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Aki a szőlőcukrot ajánlotta, az marhaságot mondott.VISZONT! Valóban szükségünk van szőlőcukorra, edzés UTÁN. Mert edzés közben csökken a glikogén szinted, ezt újra kell töltened. Erre megfelel a szőlőcukor, és felszívódása is gyors. Tojás edzés előtt. Igen!!! A tojásban található a fehérje, ami szükséges az izom építéshez. Bár én ajánlanám nyers tojásfehérjét..mehet sárgájával együtt is...Bár vannak akik ennek ellent mondanak. Nekem még nemlett tőle bajom.

És.. "serkenteni akarod az izmosodást" akkor edzés előtt fehérje, mehet tojás is. Edzés közben energizálók, és folyadék(ha lehet víz, kortyolgatvan, nem magadba döntve) és edzés után fehérje(igen, ismét fehérje), és szőlőcukor. Edzést követő 1. órában ajánlatos ezeknek a bevitele, ha teheted.

De a helyes táplálkozás is fontos. Szinte a legfontosabb. Edzés előtt ne zabálj be. Telt hassan, nem megemésztett táplálékkal nem fog menni az edzés.

És persze kitartó munka.

Ennyi lenne..

További szép napot, kitartást, és eredményes edzést!

2011. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Előző vagyok.

Bocsáss meg! Főzd meg a tojást..

Na tényleg Üdv.

2011. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!