Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor melyikre járjak...

Most akkor melyikre járjak szerintetek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy van 3 sport ami nagyon tetszik:

Foci:nagyon jó vagyok benne. Kosár:szint jó vagyok benne Ökölvívás: Nagyon szeretek verekedni és magas kitartó vagyok (bocs hogy magamat dícsérem csak valahogy meg kell fogalmaznom) és volt nálam egy edző és azt mondta jöjjek el edzésre mert erősnek nézzek ki és 29 emberből csak nekem mondta ezt.Melyikre járjak?? Hogy döntsek??? Köszi előre is remélem sok választ kapok :) 12/f



2012. jún. 14. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ha azt akarod tiszteljenek akkor box ha azt hogy kis krvák sikitozzanak neked akkor foci.
2012. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Boxra, mert az nem b*zis.
2012. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyértelmű box !! :)
2012. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi jöhetnék még válaszok mert nem döntöttem el.Hát nem tudom 1 et akarok csinálni mert mindegyikbe jó vagyok de abba úgyy hogy nagyon komolyan heti 4-5 edzés.Szóval töbség a boxot ajánlotta hát a szüleim nem nagyon eggyeznének bele.Focinak meg nagyon örülnék ha arra járnék .Kosárlabda hát nem tudom miért zártátok ki??
2012. jún. 15. 07:49
 5/8 anonim ***** válasza:
az nagyon adottság függő,ott inkább a magas hosszú végtagú emberek tudnak érvényesülni..meg nekem fájt tőle a térdem is.
2012. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én 169 cm vagyok és az nem kevés! Kösz,jöhetnék még válaszok!
2012. jún. 15. 21:06
 7/8 anonim válasza:
100%
Kosár! Szerintem nagyon unalmas már hogy csak a foci megy. Én is kosarazok, és nem is értem miért szeretik ennyire a focit. 90 percig rugdossák a labdát aztán jobb esetben egész meccsen látunk 2-3 gólt (ha nem 0-0 lesz a vége, mert akkor az a 90 perc csak kidobott idő), Kosárban meg minden percet élvezni lehet. És amúgy sem ártana ha kicsit több kosaras lenne ebben az országban. :)
2012. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom majd bejelentkezek mindeggyikbe és majd meglátom melyikbe vagyok a legjobb közi utolsó hogy írtál! Többieknek is!
2012. jún. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!