Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy hétig minden nap...

Ha egy hétig minden nap futok, azzal rosszat is tehetek magamnak? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy én nem szoktam rendszeresen futni, csak néha (2-3 hetente) ha úgy hozza kedvem, elmegyek egy körre.

Viszont 26.-ától 1-jéig szeretném egy kicsit jobb formába hozni magam(erőnlétileg is, meg mindenhogyan..:) ),

viszont arra gondoltam, hogy fordítva is elsülhet a dolog, és esetleg jobban kimerülök a végén, mintha nem csináltam volna semmit. én nem vagyok jártas ilyesmiben, így érdekelne valaki hozzáértő véleménye, köszi.:)

egyébként 23L


2012. jún. 17. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond se lesz ha észreveszed a tested jelzéseit!Magyarán ha nem esik jól akkor ne fuss, vagy ne annyit amennyit elterveztél...Ezt neked kell érezned,nálam volt olyan, hogy egy nap lement 10km, jól esett meg minden, rá két napra mentem megint, akkor meg 2km után abbahagytam,mert nem esett jól...Hallgass a testedre,az a lényeg...
2012. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:/:(
2012. jún. 17. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!