Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés, táplálék kiegészít...

Testépítés, táplálék kiegészítés, vitamin, fehérje? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy vettem animal pakot, csak az a gond,hogy nem tudom egybe lenyelni, össze lehet rágni?

Egyébként twinlab fehérjével és edzés után szőlőcukorral enném, animal pakkból edzésnapon 2-őt, pihenőnapon 1-et ennék. Van jól összeállított étrendem is.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. jún. 17. 19:04
 1/3 dirtboy ***** válasza:

nem tanácsolnám az összerágást mert úgy még rosszabb lesz lenyelni.

egyszer törtem szét egy nagy tablettát,majd meg fulladtam mire leért,egyben sem simán lemegy.


edzés előtt fogyasztandó nem pedig utána.

2012. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell szétrágni egyrészt a tabletta szabályozza a felszívódást, illetve ahogy előttem írták az íze is elég fos a legtöbb mikrotápanyagnak.
2012. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem tudod a tabik nagysága miatt lenyelni a vitaminokat, akkor válassz folyékony verziót. Drágább, de a semminél azért jobb megoldás.
2012. jún. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!