Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben hova rakjam a...

Futás közben hova rakjam a telefont?

Figyelt kérdés
Zenehallgatás miatt vinném a telót, de nincs zsebe a nadrágomnak. Hova rakhatnám? Kezembe fogni nem akarom, mert akkor arra is oda kéne figyelni.

2012. jún. 17. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Már pedig én a kezemben szoktam:) olyan kicsi, h elfér, plusz még zsebkendőt is szoktam vinni. Nyáron kicsit gáz, mert szegény teló beizzad.
2012. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
övtáska,csak ne előre tedd hanem hátra és akkor nem zavar.
2012. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha a nadrágom és a derekam közé tenném? Akkor kiesne? :\
2012. jún. 17. 21:03
 4/9 dirtboy ***** válasza:
100%
na akkor kéne még csak a telóra figyelni hogy ott van e még vagy már lecsúszott
2012. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden bukosag nelkul 4ezer forint egy 8gbos mp3 lejatszo amit ra tudsz csiptetni a nadragodra.


De mintha mar halottam volna ilyen telefontokrol is:D

2012. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sony Ericsson Xperia X8-am van :)
2012. jún. 17. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Problema megoldva:


[link]

2012. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is kézben fogom, nem kell rá figyelni. De miért is kéne? :D Csak fogod és kész.
2012. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én vettem kb 400ft-ért övre akasztható mobiltokot, és pont erre használom. Nekem teljesen bevált, csak olyan nadrágot kell felvennem amiben van a derékrészén ilyen madzag(nem ugrik be a neve), és meg tudom húzni jó szorosra, és nem lötyög össze vissza, hanem elég fixen megmarad. Ilyen mágneses cucc, párszáz forintért bármelyik piacon/kínaiban lehet venni hasonlót.
2012. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!