Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nagyobb kart...

Hogyan tudnék nagyobb kart elérni gyorsan? Miért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés
most jelenleg 32-es és szerintem ez elég kicsi , szeretnék sokkal nagyobbat de egyszerűen alig fejlődik ... valami ötletek ? vagy trükkök amik nektek beváltak ? ;) ( 176cm 61kg-s vok és nem tudok hízni ... jumbo-t próbáltam használni de az sem működött 3kg-t meg ettem ... ez is egy nagy problémám )

2012. máj. 25. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is tömegnövelő étrend(2-2.5g / testsúly kg fehérje és 5-6g /testsúly kg szénhidrát) kell majd ehhez mehet edzés utánra egy tömegnövelő vagy tejsavó+vitarGO!.
2012. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van ahogy desire írja, tömegnövelő étrend kell kiszámolva, kimérve, betartva. Sokan hiszik, hogy eleget kajálnak, de amikor kiméred a napi kaját, akkor jössz rá, hogy amit eddig ettél az kevés volt.
2012. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem tudok többet enni kiszámoltam már , hogy 360 szénhidrát és 150g fehérjényi ételt kell megennem ... de nem tudok ennyit hiába eszek húst , kenyeret ... valami ötlet hogy miket egyek ?
2012. máj. 25. 20:41
 4/8 A kérdező kommentje:
utána néztem 1 kicsit googleba ... és hát több mint 350g szénhidrátot meg eszek egy nap :O ... nem értem ezt
2012. máj. 25. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor dobjál hozzá egy adag tömegnövelőt még+ pár kanál lenolaj is menjen.
2012. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én ugyanígy voltam én is így voltam fél év alatt 38 as kezem lett és 10 kilót híztam.

Már fáradt vagyok de ha akarod h leirjam h mit hogy irj privit délután leírom. :)

2012. júl. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írd csak ide nyugodtan, hátha mi is tanulunk valami okosságot.:)

És nem a kezed lett 38-as, hanem a karod! Nem mindegy!

2012. júl. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy jobb fajta multivitamin megvan? B6 vitamin? Fontos ez is a fejlődéshez.
2012. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!