Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megközelítően mennyi időbe...

Megközelítően mennyi időbe telne egy ilyen testet kialakítani?

Figyelt kérdés

Valamilyen sportot elszeretnék kezdeni s a kondizásra esett a választásom, mivel a közelben van és látványos fejlődést lehet vele elérni. Emellett növeli az ember önbizalmát is meg persze a mozgás sem elhanyagolandó..

Egy-két képet találtam, mely a célomat ábrázolják:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyesmire gondolnék, a kockás hasat ne nézzük, szimplán legyen sima, látszódjon, hogy nincsen rajta felesleg.


Most majdnem 70kg vagyok 183cm mellett.


Mennyivel emeljem a testsúly szerinti szükségletet? 350g szénhidrátot és 140g proteint?


Mit gondoltok mennyi idő lenne, ha innen indulnék:

[link]

[link]


Tudom genetikailag eltérő, de azért egy átlagos viszonyításra kíváncsi lennék. :D


Karok azok mekkorák körülbelül a képeken? 35?


Köszönöm szépen a segítséget!



2012. jún. 17. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Akiket mutattál, jó formában vannak, de kiemelkedően izmosak, és ugyan az alapod, ahonnan indulsz, teljesen átlagos, egy valóban jó edzéstervvel és jó tömegnövelő étrenddel szerintem egy év alatt simán elérheted. 350 g ch és 140 g fehérje jó lesz kezdetnek.
2012. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, jó formában vannak, de NEM kiemelkedően izmosak.
2012. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:

szerintem neked kéne a 400g ch és proteinnek igen minimum 140 legyen,ha tudsz többet akkor mehet persze 160-170is simán.

vitamin legyen,valami jó.

zöldségeseket is nyomasd.


pár év alatt össze hozhatod.

kezdésnek legyen egy 3 napos egész testes 2-3 hónap múlva meg válthatsz 4 vagy 5 napos osztottra.

2012. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a válaszokat!


1-2 évre saccoltam, ennyi idő szerintem normális edzéssel s étrenddel elérhető, ugye?

Karra mit mondtok mekkorák lehetnek?


Nem tudom, hogy tömegnövelő s protein vagy dextróz s protein lenne az ideális kombó??

2012. jún. 17. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
1-2 év alatt elérhető ha betartasz mident és keményen edzel. Kar : mint már mondták nem kiemelkedően izmosak én olyan 36-38-ra tippelem.
2012. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 év kb. de már fél év után látszana rajtad, hogy elkezdtél valamit sportolni. vékony testalkatú vagy, a lényeg hogy egyél! majdnemhogy akkor is egyél ha egyáltalán nem vagy éhes. ez a trükk. én így szélesedtem meg.


180cm 85kg 19éves

2012. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19:37-es milyen táplálékkiegészítőt szedsz s javasolsz egyúttal?
2012. jún. 17. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:

első pár hónapban (4-5) semmit ne szedj, csak figyelj arra, hogy rendszeresen (napi 4-5x) viszonylag sokat egyél. Később, ha már erősödtél, és nőttél is már kicsit, és a konditeremben is eligazodsz, tehát a gyakorlatokat szabályosan végzed, akkor elkezdhetsz szedni fehérjét, szőlőcukrot(vagy egyéb szénhidrát készítményt), és esetleg kreatin monohidrátot.

Tömegnövelőt, mint JUMBO, vagy Volumass35 nem ajánlom, mert drágább mint a tiszta 100% Whey Protein, de nincs benne annyi fehérje. Tehát jobban jössz ki ha tiszta fehérjét veszel, és hozzá külön szénhidrátot. Szénhidrátnak a VitarGO!-t ajánlom, de legolcsóbb a patikában is kapható dextróz (szőlőcukor).

2012. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem táplálékkiegészítők nélkül is el lehet érni ezt megközelítő eredményeket, hisz nem csodaszerek. A hangsúly az étrenden van főként s csak azután jön az edzés.
2012. jún. 18. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fordítva, de csak meglátás kérdése.
2012. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!