Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok, Scitec 100% wp...

Lány vagyok, Scitec 100% wp professional-t elkezdeném szedni hónapopk utána testemen milyen változások lesznek?

Figyelt kérdés
persze, edzés, étrend megvan.
2012. jún. 18. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Amilyen étrendhez párosítod a tápkieget, olyan változás lesz. Ez csak sima fehérje, nem csodaszer, tehát nem kell többet várni tőle, mintha megennél egy szelet húst. Annyi az előnye, hogy edzés után gyorsabban felszívódik. Tehát jó, ha használod csak segíthet.:)
2012. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!! igazából mos tfogytamn egy kicsit, mert alakitgatni akartam magamon!:)
2012. jún. 18. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit lazábban fogsz lépkedni, mert könnyebb lesz a pénztárcád (:

De nem a kieg dönti el, hogy mi lesz, hanem az edzés és az étrend minősége. Ha ezek már megvannak, ezt is tudhatnád.

2012. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgytudod "alakítani" magad, hogy vagy szálkásító diétával zsírt adsz le, vagy pedig tömegnövelő étrenddel izmot szedsz fel. Sajnos ez egyszerre nem megy naturálban. Tehát mindig el kell dönteni, hogy mi legyen előbb. De mindkét étrendhez jó a whey protein, csak tömegnöveléskor edzés után ehhez megy még gyors szénhidrát is.
2012. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez a mellemre hogy fog hatni?? Tzudom buta kérdés de most hogy fogytam ment le sajnos a mellemből is amit tudom nem tudtam elkerülni...Ezek hogy fognak rá hatni? a tömegnövelésre gondolok
2012. jún. 18. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Tömegnöveléskor semmi extra, ha mázlid van, még hízol is a melledre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi ezt a linket találtam benne sok hasznos cikket és képet!!
2012. jún. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!